Камбоджа

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 вересня 2023


Україна зацікавилася досвідом Камбоджі у гуманітарному розмінуванні

Україна розраховує на співпрацю з Королівством Камбоджа в питаннях гуманітарного розмінування, а також підготовці спеціалістів, пошуку донорів, взаємодії дотичних державних інституцій та обміні досвідом в цій сфері.

27 липня 2023

04 червня 2023

29 травня 2023


Зеленський провів розмову з прем’єром Камбоджі – говорили про розмінування

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з премʼєр-міністром Камбоджі Хун Сеном та висловив сподівання на продовження підготовки цією країною українських спеціалістів із розмінування.

06 травня 2023

28 квітня 2023

24 січня 2023


Українські сапери після тренінгу в Камбоджі прибули у Токіо для продовження навчання

Українські сапери після тренінгу в Камбоджі, де вони опановували роботу з високотехнологічними японськими міношукачами з функцією георадара ALIS, прибули для продовження навчання у Токіо.

20 січня 2023

30 грудня 2022


Зеленський відзначив нагородами прем’єра Камбоджі та глав МЗС Ліберії, Норвегії і Франції

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами України Прем'єр-міністра Камбоджі Хун Сена, міністрів закордонних справ Ліберії, Норвегії та Франції Ді-Максвела Кемайю, Аннікен Вітфель та Катрін Колонну.

11 листопада 2022

10 листопада 2022


Кулеба зустрівся з генеральним секретарем АСЕАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і генеральний секретар АСЕАН Дато Лім Джок Гой обговорили конкретні кроки для зміцнення співпраці між Україною та Південно-Східною Азією у різних сферах.

09 листопада 2022

04 листопада 2022


Кулеба наступного тижня відвідає Камбоджу

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба 10-12 листопада відвідає з візитом Пномпень (Камбоджа), де візьме участь в офіційній церемонії приєднання України до основоположного документа АСЕАН - Договору про дружбу та співробітництво у Південно-Східній Азії.

02 листопада 2022

01 листопада 2022


Зеленський обговорив із Прем’єр-міністром Камбоджі питання продовольчої безпеки

Президент Володимир Зеленський запевнив Прем’єр-міністра Камбоджі Самдеха Хун Сена, що Україна залишатиметься гарантом продовольчої безпеки для країн Асоціації держав Південно-Східної Азії та подякував за підтримку нашої держави в ООН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-