Імунітет

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

01 липня 2024


Верховний суд США постановив, що Трамп має «певний імунітет» від кримінального переслідування

Верховний суд США у понеділок постановив, що Дональд Трамп може претендувати на «певний імунітет» від кримінального переслідування за дії, які він вчинив під час свого президентства.

10 квітня 2024


Ексгенерали й адмірали США попросили Верховний суд не надавати імунітету Трампу

Більше ніж десять чотиризіркових генералів та адміралів у відставці виступили в Верховному суді США зі спільною заявою проти спроб Дональда Трампа скористатися президентським імунітетом у кримінальних процесах проти нього.

29 лютого 2024


Верховний суд США погодився розглянути справу стосовно президентського імунітету Трампа

Верховний суд США погодився розглянути питання про те, чи можна притягнути експрезидента Дональда Трампа до кримінальної відповідальності за спроби скасувати результати виборів 2020 року.

03 грудня 2023

16 листопада 2023


Які мутації «Омікрону» циркулюють в Україні

Референс-лабораторія з діагностики ВІЛ/СНІДу, вірусних та особливо небезпечних патогенів ЦГЗ, за результатами секвенування цього тижня, підтвердила у 8 регіонах випадки мутації варіанту "Омікрон" коронавірусу SARS-CoV-2.

17 червня 2023


У ПАР обговорюють особисту участь Путіна у саміті БРІКС попри ордер на арешт

Президент Південної Африки Сиріл Рамафоса заявив, що влада країни обговорює участь глави РФ Володимира Путіна в саміті БРІКС у серпні попри те, що ПАР зобов'язана арештувати його за ордером Міжнародного кримінального суду.

30 травня 2023

03 грудня 2022


Імунітет до COVID-19 мають 90% населення планети – ВООЗ

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, щонайменше у 90% населення планети вже сформувався імунітет до вірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) або після попереднього інфікування, або внаслідок вакцинації.

05 серпня 2022

20 березня 2022


Президент підписав закон про бойовий імунітет

Президент Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України та інших законів України щодо визначення обставин, що виключають кримінальну протиправність діяння та забезпечують бойовий імунітет в умовах дії режиму воєнного стану" №2124-IX (реєстр. №7145).

15 березня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-