Україна передала Росії 30 цивільних громадян РФ
Україна у рамках проєкту «Хочу жить» в односторонньому порядку передала Росії 30 цивільних осіб, громадян РФ.
28 листопада 2025
Україна у рамках проєкту «Хочу жить» в односторонньому порядку передала Росії 30 цивільних осіб, громадян РФ.
30 квітня 2025
Український державний проєкт «Хочу жить» встановив імена 1110 громадян Узбекистану, які підписали контракт з Міноборони Росії для участі у війні.
21 лютого 2025
Через проєкт «Хочу найти» із серпня минулого року надійшов 3 тис. 081 запит від членів сімей російських військовослужбовців, які зникли безвісти в Курській області РФ, з них 691 - тільки за січень 2025 року.
03 січня 2025
Загальна чисельність російських військових, які здалися у полон у рамках проєкту «Хочу жить», становить майже батальйон.
23 жовтня 2024
Проєкт "Хочу Жить" звернувся до північнокорейських солдат із закликом здаватись в український полон.
09 жовтня 2024
За два роки з моменту запуску державний проєкт «Хочу жить» отримав 40 157 звернень від росіян, і ця кількість продовжує зростати, незважаючи на всю протидію з боку російських спецслужб.
20 серпня 2024
У результаті спецоперації проєкту "Хочу жить" та легіону "Свобода Росії" російський військовослужбовець підірвав штаб офіцерів батальйону "Шторм зет" та перейшов на бік України.
23 червня 2024
Головне управління розвідки Міністерства оборони фіксує зростання кількості звернень російських військових у межах державного проєкту «Хочу жить».
10 травня 2024
Завдяки успішній операції ГУР спільно з МВС під назвою «Прапор» російський військовий вивів із окупованої території двох українських військовослужбовців десантно-штурмових військ.
На сьогодні надійшло понад 35 тисяч заявок на проєкт “Хочу жить” переважно від діючих російських військовослужбовців. 260 осіб уже скористалися ним.
реклама