Буданов: Нова гонка озброєнь у самому розпалі
Парад у Китаї продемонстрував, що гонка озброєнь не просто розпочалася, а вона у самому розпалі.
16 жовтня 2025
Парад у Китаї продемонстрував, що гонка озброєнь не просто розпочалася, а вона у самому розпалі.
22 вересня 2025
Очільник РФ Володимир Путін заявив, що Москва готова продовжити дотримуватися обмежень, передбачених Договором про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (ДСНО), підписаного із США, після закінчення терміну дії договору 5 лютого 2026 року.
11 вересня 2025
Міністр оборони України Денис Шмигаль вважає, що у разі будь-якої мирної угоди щодо завершення російсько-української війни, між Росією та Заходом виникне нова гонка озброєнь.
14 липня 2025
Ми вступили в нову гонку озброєнь. Це вже не теорія, це – практика
09 березня 2025
Імовірний наступний канцлер ФРН Фрідріх Мерц сподівається, що найближчими тижнями буде досягнутий прогрес у напрямку припинення вогню в Україні, але наполягає на необхідності продовжувати постачати їй озброєння.
04 січня 2025
Ракетна гонка між Європою та РФ вже розпочалась і Старий Світ тепер має брати участь в ній самостійно, без США
26 листопада 2024
Європа повинна більше ризикувати, витрачати більше, бути швидшою і скоротити бюрократію, щоб перемогти в новій глобальній гонці озброєнь.
16 лютого 2024
Генеральний секретар ООН закликає всі країни світу уникати гонки озброєнь у космічному просторі та розробляти правові та політичні заходи, які б цьому сприяли.
09 липня 2022
Сучасна війна продемонструвала, що саме високі технології перемагають навалу.
реклама