Голодомор

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

28 червня 2024

20 червня 2024

15 травня 2024


Комітет іспанського парламенту ухвалив резолюцію про визнання Голодомору геноцидом

Комітет із закордонних справ Конгресу депутатів - нижньої палати парламенту Іспанії - підтримав резолюцію про офіційне визнання Голодомору 1932-33 років актом геноциду українського народу.

13 травня 2024

24 квітня 2024


У Криму загарбники розіслали вказівки прибрати з бібліотек книги про Голодомор та кримських татар

У тимчасово окупованому Криму розпочато нові зачистки в бібліотеках. Розіслано вказівки прибрати з бібліотек півострова книжки про Голодомор, УПА та кримських татар, а також усі книги, на яких зображений тризуб.

16 квітня 2024


У Мюнхені освятили новий пам’ятник жертвам Голодомору

Апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії Богдан Дзюрах освятив новий пам’ятник жертвам Голодомору в Україні, встановлений при катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці у Мюнхені.

09 квітня 2024

26 березня 2024


Директор місії СКУ в Україні відвідав у Києві виставку ляльок, присвячену Голодомору

Директор місії Світового конгресу українців (СКУ) Сергій Касянчук відвідав Міжнародний культурно-просвітницький проєкт «Ляльки для ненароджених», який цими днями демонструється у Національному музеї медицини України в Києві.

08 лютого 2024

07 лютого 2024

01 лютого 2024

24 січня 2024


Український вертеп про Голодомор зібрав у Відні майже €2 тисячі на турнікети для ЗСУ

Українській громаді у Відні завдяки показу сучасного вертепу про Голодомор «Різдво із Ґаретом Джонсом» вдалося зібрати 1810 євро, які будуть витрачені на закупівлю медичних турнікетів для українських захисників на передовій.

17 січня 2024

08 січня 2024


Комітет ВР підтримав законопроєкт, що дозволить добудувати Музей Голодомору коштом Канади

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики підтримав законопроєкт про внесення змін до Закону «Про музеї та музейну справу» щодо діяльності Національного музею Голодомору-геноциду, який сприятиме виділенню Канадою коштів на добудову музею.

22 грудня 2023

20 грудня 2023


У Музеї Голодомору створять наглядову та експертну ради, до яких увійдуть нащадки жертв

Уряд схвалив ініційовані Міністерством культури та інформаційної політики зміни до Закону України “Про Музеї та музейну справу”, які стосуються впровадження сучасних форм організації діяльності в роботі Національного музею Голодомору-геноциду.

18 грудня 2023


Терор голодом – звичайна зброя Москви

Контроль над виробництвом продовольства у глобальних масштабах, який можна встановити після завоювання України, був та залишається однією із цілей війни Росії проти України

13 грудня 2023


Карандєєв обговорив із послом Канади добудову Музею Голодомору і збереження культурної спадщини

Т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв обговорив із послом Канади в Україні Наталією Цмоць деталі будівництва другої черги Національного музею Голодомору-геноциду.

12 грудня 2023

01 грудня 2023


На Раді міністрів ОБСЄ 43 країни ухвалили заяву до 90-х роковин Голодомору

На заключній сесії Ради міністрів ОБСЄ 43 країни у спільній заяві до 90-х роковин Голодомору засудили цей злочин сталінського режиму проти українського народу та висловили занепокоєння намаганням РФ щодо застосування продовольства як зброї.

30 листопада 2023


Гасиджак: Визнання Голодомору геноцидом є відновленням історичної справедливості

В.о. генерального директора Національного Музею Голодомору-геноциду Леся Гасиджак розцінює визнання різними країнами світу Голодомору геноцидом українського народу як своєрідну сатисфакцію, відновлення історичної справедливості та прояв засудження Росії.

29 листопада 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-