Герасим'юк

05 лютого 2021

03 лютого 2021


Герасим’юк: Заява Томіленка про санкції не відображає позицію НСЖУ

Заява голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, оприлюднена на сайті НСЖУ, в якій санкції проти трьох проросійських каналів називаються наступом на свободу слова і «забороною права на професію», не відображає позицію членів Спілки.

22 січня 2021

10 липня 2020


Герасим’юк назвала плюси законопроєкту "Про медіа"

Законопроєкт "Про медіа" передбачає, зокрема, створення незалежного, відповідального регулятора і захист незалежних, відповідальних ЗМІ. В ухваленні нового документа мають бути зацікавлені обидві сторони.

08 липня 2020


Законопроєкт "Про медіа" захищає онлайн-ЗМІ – Герасим’юк

Законопроєкт «Про медіа», відповідаючи на сучасні виклики, пов’язані з розвитком технологій, залучає до сфери медіарегулювання і онлайн-ЗМІ, права і статус працівників яких не підкріплені жодними нормативними актами. 

21 травня 2020


Нацрада занепокоєна дотриманням мовних квот за мінімальними показниками

Дані моніторингу, проведеного Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, засвідчили виконання телерадіоорганізаціями мовних квот за мінімальними показниками, тож існує потенційний ризик порушення чинних норм закону.


Мовні квоти на радіо і ТБ: Герасим’юк анонсувала спецбрифінг Нацради

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення відновить після карантину проведення брифінгів для представників ЗМІ за результатами своїх засідань і проведе спеціальний брифінг з питання дотримання мовних квот.

22 квітня 2020

11 вересня 2019

27 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-