Герасим'юк

26 серпня 2021

22 серпня 2021

21 липня 2021


Герасим’юк: Нацрада не отримувала звернення про порушення мовного закону шістьма каналами

Голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк заявляє, що Нацрада не отримувала від Уповноваженого із захисту державної мови Тараса Креміня звернення щодо порушень закону про мову на шести телеканалах.

02 липня 2021

19 травня 2021


Система оповіщення при надзвичайній ситуації має бути під контролем держави – Герасим’юк

Ухвалення РНБО рішення про загальнонаціональну цифрову телемережу «Мультиплекс MX-7» і введення його в дію указом Президента вирішують два важливих питання – коштів на створення мультиплексу, а також переведення під контроль держави системи оповіщення при надзвичайній ситуації.

05 лютого 2021

03 лютого 2021


Герасим’юк: Заява Томіленка про санкції не відображає позицію НСЖУ

Заява голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленка, оприлюднена на сайті НСЖУ, в якій санкції проти трьох проросійських каналів називаються наступом на свободу слова і «забороною права на професію», не відображає позицію членів Спілки.

22 січня 2021

10 липня 2020


Герасим’юк назвала плюси законопроєкту "Про медіа"

Законопроєкт "Про медіа" передбачає, зокрема, створення незалежного, відповідального регулятора і захист незалежних, відповідальних ЗМІ. В ухваленні нового документа мають бути зацікавлені обидві сторони.

08 липня 2020


Законопроєкт "Про медіа" захищає онлайн-ЗМІ – Герасим’юк

Законопроєкт «Про медіа», відповідаючи на сучасні виклики, пов’язані з розвитком технологій, залучає до сфери медіарегулювання і онлайн-ЗМІ, права і статус працівників яких не підкріплені жодними нормативними актами. 

21 травня 2020


Нацрада занепокоєна дотриманням мовних квот за мінімальними показниками

Дані моніторингу, проведеного Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, засвідчили виконання телерадіоорганізаціями мовних квот за мінімальними показниками, тож існує потенційний ризик порушення чинних норм закону.


Мовні квоти на радіо і ТБ: Герасим’юк анонсувала спецбрифінг Нацради

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення відновить після карантину проведення брифінгів для представників ЗМІ за результатами своїх засідань і проведе спеціальний брифінг з питання дотримання мовних квот.

22 квітня 2020

11 вересня 2019

27 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-