Георгієва

14 квітня 2023

30 березня 2023

26 березня 2023

22 лютого 2023


Побачили контрастність життя українців та відчули реальність: Пишний про перший візит МВФ до Нацбанку

Під час першого візиту директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Крісталіни Георгієвої до Національного банку України члени делегації МВФ мали змогу на прикладі роботи регулятора побачити усю контрастність життя українців та відчути реальність.

21 лютого 2023


Глава МВФ підтвердила непохитну підтримку України

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва високо оцінила стійкість української економіки в умовах повномасштабного російського вторгнення та запевнила у твердій підтримці України з боку Фонду в подальшому.

20 лютого 2023


Глава МВФ високо оцінила діяльність інституцій в Україні в умовах війни

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва високо оцінила діяльність Української держави та всіх інституцій, які продовжують роботу попри повномасштабне російське вторгнення.


Шмигаль: Розраховуємо на старт нової програми з МВФ у понад $15 мільярдів

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів у Києві зустріч із очільницею Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою та командою МВФ і повідомив, що в Україні розраховують на старт нової програми обсягом понад 15 млрд доларів.


Зеленський зустрівся з директором МВФ

Президент Володимир Зеленський зустрівся у Києві з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою та подякував за підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення росії.

14 лютого 2023

21 січня 2023

15 листопада 2022


Глава МВФ на саміті G20 назвала три напрямки, які змінять перспективи світової економіки

Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва перелічила на саміті G20, який проходить на індонезійському острові Балі, три напрямки, які змінять перспективи світової економіки.

10 листопада 2022

25 жовтня 2022


У МВФ вважають, що Україні щомісяця може бути потрібно до $5 мільярдів фінансування

Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що потреби України у зовнішньому фінансуванні становитимуть близько 3 млрд доларів на місяць протягом 2023 року, однак також можуть зрости до 5 млрд доларів.

23 жовтня 2022


Зеленський провів розмову з головою МВФ – про що говорили

Президент Володимир Зеленський провів розмову з директором Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою та запевнив, що Україна зробить усе необхідне для гідного проходження поточної моніторингової програми МВФ та максимального швидкого переходу до нової.

13 жовтня 2022


МВФ підтримує створення постійного форуму для допомоги Україні - Георгієва

Директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що МВФ підтримує ініціативу Президента Зеленського щодо створення постійного форуму для забезпечення економічної та фінансової підтримки України.

14 липня 2022

20 квітня 2022

18 квітня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-