Гарріс

26 березня 2023


Гарріс поїхала а африканське турне - пояснювати, хто винен у продовольчій кризі

Віцепрезидентка США Камала Гарріс розпочала в суботу свою першу на нинішній посаді поїздку до Африки, аби продемонструвати лідерам континенту прагнення Білого дому до зміцнення зв'язків з африканськими країнами.

18 лютого 2023

08 лютого 2023

01 грудня 2022

19 листопада 2022


Гарріс - Сі Цзіньпіну: США і Китай мають відповідально керувати конкуренцією

Віцепрезидентка США Камала Гарріс перед початком саміту АТЕС у Бангкоку провела коротку зустріч із головою КНР Сі Цзіньпіном, під час якої наголосила на необхідності підтримувати відкриті лінії зв’язку й відповідально керувати конкуренцією між двома країнами.

18 листопада 2022


США та союзники проведуть термінову зустріч через запуск ракети КНДР

Віцепрезидент США Камала Гарріс проведе термінові переговори з лідерами Японії, Південної Кореї, Австралії, Нової Зеландії та Канади після нового запуску Північною Кореєю балістичної ракети у п'ятницю.

26 квітня 2022

11 березня 2022

10 березня 2022

04 березня 2022


Віцепрезидентка США готує візит до Польщі

Віцепрезидентка США Камала Гарріс вже за кілька днів планує відвідати з візитом Польщу, щоби продемонструвати непохитну підтримку України й союзників на тлі російської агресії в Європі.

20 лютого 2022


На Банковій розповіли деталі зустрічей Зеленського у Мюнхені

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з віцепрезидентом США Камалою Гарріс обговорив останні події навколо Україні й на сході, а також кроки в межах мирного врегулювання та активізацію роботи всіх переговорних форматів.

17 лютого 2022

14 лютого 2022


Віцепрезидент США відвідає Мюнхенську конференцію для демонстрації підтримки України - ЗМІ

Віцепрезидент США Камала Гарріс візьме участь у роботі Мюнхенської конференції з безпеки для демонстрації солідарності США з союзниками з НАТО та підтримки України в умовах зростання російської воєнної загрози.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-