Філарет

31 липня 2019

28 липня 2019

Епіфаній: Розколу в ПЦУ немає, є лише думка одного ієрарха — Філарета

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній прокоментував намагання патріарха Філарета відновити УПЦ КП і наголосив, що розколу в Православній церкві України немає, а є лише думка однієї особи — Філарета.

10 липня 2019

Філарет каже, що краще б не давав інтерв’ю “ворожому” каналу “Росія24”

Почесний патріарх Філарет стверджує, що не знав, що його інтерв’ю пропагандистському каналу “Росія24” викличе таку негативну реакцію у суспільстві. І якби передбачив таке, він би ймовірно відмовився від інтерв’ю.

08 липня 2019

02 липня 2019

УПЦ КП хоче судитися за поновлення свого статуту

“Відновлена” Філаретом “УПЦ КП” позивається до Мінкульту щодо скасування наказу про втрату чинності статутом релігійної організації “Київська патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату” 

25 червня 2019

24 червня 2019

23 червня 2019

22 червня 2019

21 червня 2019

Філарет "звільнив" намісника монастиря, що не прийшов на збори у Володимирський собор

Почесний патріарх ПЦУ Філарет видав розпорядження про звільнення намісника Свято-Феодосіївського монастиря архимандрита Макарія, який не прийшов на збори у Володимирському соборі 20 червня.

20 червня 2019

Синод ПЦУ ухвалить рішення щодо "собору" Філарета 24 червня

Священний Синод ПЦУ на засіданні 24 червня дасть оцінку подіям, які відбулися у четвер, 20 червня, у Володимирському кафедральному патріаршому соборі, де відбулося зібрання на чолі з почесним патріархом Філаретом.

Філарет заявив про поновлення УПЦ КП

Колишній предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив, що скликаний ним “помісний собор” скасував рішення про ліквідацію УПЦ КП і відновив її діяльність.

Філарет проводить свій "собор" одночасно з форумом ПЦУ

У Києві у четвер одночасно відбуваються дві церковні події - так званий “Помісний собор” ліквідованої УПЦ КП під керівництвом почесного патріарха Філарета та Всеукраїнський церковно-громадський форум єдності українського православ’я з благословіння Епіфанія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-