Дмитро Хилюк

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 квітня 2024


Лубінець звернувся до російської сторони щодо перебування журналіста Хилюка у РФ

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець після появи інформації про підтвердження перебування українського журналіста Дмитра Хилюка на території РФ звернувся до російської сторони.

09 квітня 2024

24 лютого 2024

27 грудня 2023


Лубінець: Питання журналіста Хилюка проговорювали під час комунікацій з Москальковою

Омбудсмен Дмитро Лубінець неодноразово проговорював питання щодо викраденого росіянами українського журналіста Дмитра Хилюка під час різних комунікацій із російською омбудсменкою Тетяною Москальковою.

07 грудня 2023

07 вересня 2023

27 липня 2023


Україна в ОБСЄ закликала Росію звільнити журналіста Хилюка та інших цивільних

Очільник української місії в ОБСЄ Євгеній Цимбалюк в черговий раз порушив перед делегаціями країн-учасниць питання необхідності звільнення захоплених Росією цивільних заручників, навівши як показовий приклад викрадення кореспондента УНІАН Дмитра Хилюка.

18 травня 2023


Лубінець особисто тримає на контролі питання визволення з полону РФ журналіста Хилюка

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що він особисто тримає на контролі питання щодо визволення з полону росіян журналіста інформагентства УНІАН Дмитра Хилюка.

17 травня 2023


Медіахолдинг «1+1» закликає світ допомогти звільнити журналіста Дмитра Хилюка з російського полону

Медіагрупа «1+1 media» звертається до міжнародної професійної спільноти та правозахисних комʼюніті з проханням посприяти визволенню з російського полону журналіста інформаційного агентства УНІАН Дмитра Хилюка.


«Репортери без кордонів» й надалі працюватимуть над визволенням з полону журналіста Хилюка

«Репортери без кордонів» продовжувать роботу щодо з'ясування місця перебування журналіста агентства УНІАН Дмитра Хилюка, який з березня 2022 року перебуває у російському полоні, та його визволення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-