День вишиванки

25 травня 2021

24 травня 2021


Українці Литви відзначили День вишиванки

У Вільнюсі з нагоди 15-ї річниці відзначення Всесвітнього Дня Вишиванки відбулася святкова хода української громади Литви, в якій взяли участь представники Посольства України у Литовській Республіці. 

22 травня 2021

21 травня 2021


До Дня вишиванки українська громада висадила дерева в передмісті Абу-Дабі

Українська громада Абу-Дабі за підтримки посольства України в ОАЕ, муніципалітету Абу-Дабі та муніципалітету району Шахама з нагоди Всесвітнього дня вишиванки висадили дерева в парку на острові Яс у передмісті еміратської столиці.

20 травня 2021


Дизайнер вишиванки Зеленського розповів про її ідею, незвичний крій та орнамент

За основу дизайну вишитої сорочки, в якій цього року був одягнений Президент України Володимир Зеленський, взяли національний костюм, що був популярний на Дніпропетровщині у ХІХ столітті.


На основі українських традицій: в ОП назвали брехнею заяви про «не таку» вишиванку Зеленського

Вишиванки Президента Володимира Зеленського і його дружини Олени Зеленської, світлини в яких вони опублікували в соціальних мережах до Дня вишиванки цього року, зроблені українським дизайнером Артемом Климчуком на основі українських традицій крою та орнаментів.


У Латвії українці відзначили Всесвітній день вишиванки

Ризький український народний театр, Центр української культури «Джерело» й інші представники української діаспори Латвії долучилися до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.Ризький український народний театр, Центр української культури «Джерело» й інші представники української діаспори Латвії долучилися до відзначення Всесвітнього дня вишиванки.


У Брюсселі й інших містах Бельгії українці відзначили День вишиванки

У Брюсселі та в інших містах Бельгії, попри пов’язані із пандемією COVID-19 обмеження, представники української діаспори та українські дипломати відзначили День вишиванки, за повної поваги до законодавства Бельгії та з дотриманням всіх обов’язкових заходів перестороги.


В Анкарі до Дня вишиванки вручили перші вишивані сорочки новонародженим українкам

У Посольстві України в Туреччині Всесвітній День вишиванки відзначили, подарувавши перші вишивані сорочки маленьким українкам, які народилися в Анкарі, та відкрили виставку вишиванок проєкту Glow Art.

19 травня 2021


У херсонському музеї до Дня вишиванки презентували екскурсію «на два голоси»

У Херсонському обласному художньому музеї імені Шовкуненка до Дня вишиванки презентували екскурсію «на два голоси» до виставки «Віяння мінливої моди», представивши картину Михайла Брянського «Портрет дівчини у вишиваній сукні».

18 травня 2021

30 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-