Декларація про суверенітет

20 липня 2020

16 липня 2020


В ЦДАЗУ запрошують до перегляду виставки про боротьбу України за незалежність

Центральний державний архів зарубіжної україніки (ЦДАЗУ) пропонує до перегляду виставку «Для України наша любов» з нагоди 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет України.


Зеленський: Декларацію про суверенітет ніхто не "завалював" тисячами поправок

Президент Володимир Зеленський переконаний, що ухвалення Декларації про державний суверенітет України є показником неймовірного єднання політиків, та нагадав, що тоді ніхто не "завалював" декларацію тисячами поправок і не оскаржував у Конституційному суді.


Рада вшанувала пам'ять покійних учасників прийняття декларації про суверенітет України

На урочистому засіданні Верховної Ради з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять причетних до ухвалення цього документа, яких нині вже немає в живих.


Разумков: Декларація про суверенітет заклала принципи для побудови України

Ухвалення Декларації про державний суверенітет - одна з найвизначніших подій в історії сучасної України. Після ухвалення цього амбітного та сміливого документа, створеного і затвердженого мужніми людьми, незалежність України стала лише питанням часу.

03 липня 2020

16 липня 2017


Річниця Декларації про суверенітет: Порошенко нагадав про реформи та безвіз

16 липня виповнюється 27-ма річниця від дня, коли Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший юридичний крок до виходу з радянської тоталітарної імперії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-