Бориспіль

01 серпня 2019

26 липня 2019

16 липня 2019

Глава СБУ каже, що Зеленський не дзвонив йому з приводу Годунка

Тимчасовий виконувач обов'язків голови СБУ Іван Баканов заявляє, що Президент України Володимир Зеленський не телефонував йому з приводу секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка, якого він вигнав із робочої наради 10 липня.

11 липня 2019

Після суперечки з Президентом Годунок звернеться в СБУ із запитом щодо компромату

Секретар Бориспільської міськради Ярослав Годунок назвав непорозумінням суперечку, що сталася напередодні з Президентом Володимиром Зеленським під час робочої поїздки глави держави та представлення в Борисполі нового голови Київської ОДА.

10 липня 2019

Зеленський вигнав із зали секретаря Бориспільської міськради

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з місцевими посадовцями Борисполя (Київська область) вигнав із зали секретаря міськради Ярослава Годунка - через вигуки та знайдену в інтернеті інформацію про його судимість.

27 червня 2019

12 червня 2019

05 червня 2019

Профспілка авіапрацівників ТОВ «Аерохендлінг» 19 червня планує розпочати страйк

Незалежна профспілка авіапрацівників ТОВ «Аерохендлінг», яке займається наземним обслуговуванням пасажирів міжнародного аеропорту "Бориспіль",19 червня планує почати страйк через трудовий конфлікт між працівниками й керівництвом компанії.

27 травня 2019

21 травня 2019

21 березня 2019

Укравтодор проектує об’їздну дорогу навколо Борисполя

Державне агентство автомобільних доріг України підписало контракт з консалтинговою компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та вибору оптимального варіанта прокладання об’їзної дороги м. Бориспіль.

25 січня 2019

Справа бориспільського експреса: Укрзалізниця надасть Нацполіції всі документи

В Укрзалізниці заявляють, що готові надати Нацполіції усі необхідні документи у «справі бориспільського експреса» навіть без ухвали суду і закликають правоохоронців якомога швидше провести розслідування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-