Білий дім

27 вересня 2023


Адміністрація Байдена продовжить співпрацю з Конгресом щодо підтримки України - Білий дім

Адміністрація президента США Джо Байдена має намір продовжити взаємодію із законодавцями обох партій в американському Конгресі з метою ухвалення нового масштабного пакета з допомогою для України.

22 вересня 2023

21 вересня 2023


Білий дім вважає життєво необхідним, щоб Конгрес ухвалив нову допомогу Україні

Ухвалення нового пакету масштабної допомоги Україні для продовження її контрнаступу проти російського агресора є життєво необхідним кроком, і важливо, щоби американський Конгрес затвердив це рішення без затримок.

19 вересня 2023


Штати не довіряють заявам Росії та КНДР про «відсутність» угоди щодо зброї

США ставляться з недовірою до заяв РФ і Північної Кореї про відсутність угод щодо постачань зброї, та попереджають, що вважатимуть кроки в цьому напрямі порушенням резолюції РБ ООН - тож діятимуть відповідно.

15 вересня 2023


У Байдена впевнені, що Конгрес зрештою ухвалить масштабний пакет підтримки України

Білий дім зберігає впевненість, що попри розбіжності, які висловлюються різними представниками в Конгресі США щодо продовження підтримки України, законопроєкт з новим масштабним пакетом допомоги зрештою буде ухвалений.


Білий дім анонсував зустріч Байдена й Зеленського та нову допомогу Україні

Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван офіційно анонсував зустріч президентів США й України наступного четверга в Вашингтоні, а також заявив про підготовку нового пакету допомоги Україні.

13 вересня 2023


Білий дім: Жодна нація не повинна допомагати Путіну вбивати українців

США уважно стежать за розвитком діалогу між Росією і КНДР щодо можливих домовленостей про передачу зброї та попереджають, що такий розвиток подій матиме наслідки, бо ніхто не має допомагати Путіну нищити українців.

30 серпня 2023

25 серпня 2023

23 серпня 2023

17 серпня 2023


У Білому домі прокоментували розмови про членство України у НАТО в обмін на території

У Білому домі прокоментували заяву керівника апарату генерального секретаря Північноатлантичного альянсу Стіана Єнссена, який припустив, що Україна може стати членом НАТО у випадку територіальних поступок РФ.

15 серпня 2023

11 серпня 2023


Білий дім прокоментував перспективи підготовки українських пілотів на F-16

Для передачі Україні американських літаків F-16 потрібно навчити пілотів, розгорнути інфраструктуру, налагодити обслуговування – це все займе певний час, однак США допомагають союзникам прискорити процес.

10 серпня 2023


Білий дім звернувся до Конгресу із запитом про додаткове фінансування допомоги Україні

Адміністрація президента США Джо Байдена звернулася з офіційним листом до Конгресу щодо виділення додаткового фінансування для вирішення критичних потреб, у тому числі для допомоги Україні, а також країнам, постраждалим від війни РФ.

09 серпня 2023


Підтримка України важлива для союзників в Європі та нацбезпеки США – Білий дім

Допомога Україні в її протистоянні російській агресії повною мірою відповідає інтересам нацбезпеки США, а також безпеки європейських союзників по НАТО, перед якими Сполучені Штати мають зобов’язання за статтею 5 Північноатлантичного договору.

08 серпня 2023

01 серпня 2023


Африканські країни дедалі більше відвертаються від Росії – Білий дім

Усе більше країн Африки й загалом так званого регіону Глобального Півдня усвідомлюють, що співпраця з Росією не відповідає їхнім інтересам через перетворення Кремлем їжі на зброю, а також наслідки розв’язаної ним війни в Україні.

29 липня 2023

28 липня 2023

26 липня 2023


Справа Тревора Ріда не вплине на намір США повернути своїх громадян, ув'язнених у РФ - Білий дім

Той факт, що звільнений з незаконного ув’язнення в Росії американець Тревор Рід воював за Україну й зазнав поранень, не впливає на зусилля адміністрації США щодо звільнення Пола Вілана та Евана Гершковича.


Байден зустрінеться з Мелоні, серед головних тем - підтримка України

Президент США Джо Байден у четвер прийме в Білому домі голову Ради міністрів Італійської Республіки Джорджу Мелоні й обговорить з нею спільні виклики, зокрема, російську агресію в Європі та продовження підтримки України.

20 липня 2023


У Білому домі вважають, що Росія намагається відновити блокаду українських портів

Адміністрація США висловила глибоку стурбованість у зв’язку з російськими атаками на українські портові міста, назвавши це спробою Кремля відновити морську блокаду українських портів.

19 липня 2023

18 липня 2023

16 липня 2023

13 липня 2023

09 липня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-