Білий дім

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

20 червня 2024

19 червня 2024

18 червня 2024

12 червня 2024


На саміті G7 очікуються конкретні обговорення й рішення щодо заморожених активів РФ - Білий дім

Під час саміту G7 в Італії очікуються цілком конкретні обговорення та ухвалення певних рішень щодо заморожених активів РФ, однак ці рішення потім опрацьовуватимуться на експертному рівні, й лише після чого будуть готові до виконання.

11 червня 2024

04 червня 2024


США анонсували основні теми саміту G7 - підтримка України та конфіскація російських активів

Одними з перших пунктів на порядку денному участі президента США Джо Байдена в саміті лідерів G7 у Італії вказані його переговори щодо непохитної підтримки України з боку всіх членів «Групи семи», а також кроки щодо вилучення заморожених активів РФ.


Білий дім: Україна може збивати ворожі літаки над Росією - обмежень від США не було

Українські сили не обмежені у тому, щоби вражати російські бойові літаки, які несуть потенційну загрозу або проводять бомбардування КАБами і при цьому перебувають над російською територією.


Білий дім: Рішення про вилучення активів РФ має ухвалюватися спільно із союзниками

Для того, щоби забезпечити вилучення близько $300 мільярдів заморожених суверенних активів РФ та передати їх у якості допомоги Україні, США та союзним країнам необхідно досягти спільного рішення для цього.

03 червня 2024


Білий дім прокоментував можливість розширення дозволу на удари по Росії зброєю США

В адміністрації США запевняють, що продовжать дотримуватися підходу стосовно надання Україні американського озброєння, а також можливостей для розширення його застосування – з огляду на розвиток ситуації на полі бою.


Білий дім - про представництво США на Саміті миру: Підтримка України залишається незмінною

Присутність на Глобальному саміті миру у Швейцарії віцепрезидентки Камали Гарріс замість Президента Джо Байдена жодним чином не применшує рівня підтримки США Україні, а також Формулі миру Президента Зеленського.

01 червня 2024


США очікують від Саміту миру консолідації навколо справедливого завершення війни

Сполучені Штати очікують, що Глобальний саміт миру у Швейцарії консолідує міжнародну позицію навколо справедливого й стійкого рішення щодо завершення війни, розв’язаної РФ проти України.


Дозвіл Байдена щодо ударів по об’єктах у Росії не стосується ATACMS - Білий дім

Президент США Джо Байден доручив своїй команді змінити позицію щодо можливостей для України застосовувати американську зброю для ударів по військових цілях на території РФ, але це не стосується ракет ATACMS.

29 травня 2024

28 травня 2024

18 травня 2024

16 травня 2024


Штати вважають неприйнятними дії Китаю, який допомагає агресії РФ в Україні - Білий дім

Адміністрація США висловила жорстку позицію щодо дій Китаю, який забезпечує підтримку російського військово-промислового комплексу для підживлення агресивної війни Кремля в Україні.

15 травня 2024

11 травня 2024


Частина попереднього пакета допомоги вже на позиціях українських військових - Білий дім

Мініоборони США вже забезпечило надходження на позиції ЗСУ в Україні частини озброєнь із попереднього пакета військової підтримки та докладає зусиль, щоби доправити решту озброєння й техніку, в тому числі з нового пакета допомоги.

10 травня 2024


США очікують посилення інтенсивності російських атак на харківському напрямі

Масштабний наступ росіян на харківському напрямі не став несподіванкою для Сполучених Штатів, які співпрацювали із ЗСУ, щоби підготувати їх до відбиття атак. Водночас у США прогнозують посилення інтенсивності бойових дій у цьому регіоні.

08 травня 2024

07 травня 2024

06 травня 2024

05 травня 2024

30 квітня 2024

26 квітня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-