Анкара

14 червня 2022

11 червня 2022

03 червня 2022


Фонд Національної президентської бібліотеки Туреччини поповнили книгами про Україну

У рамках реалізації проєкту «Українська книжкова поличка» Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині передав добірку книг про історію, культуру, традиції України та українського народу, історію українсько-турецьких відносин, художню, наукову та навчальну література українською, турецькою та англійською мовами в Національну президентську бібліотеку Туреччини, яка є найбільшою в країні.

01 червня 2022


В Анкарі відбувся показ фільму «Маріуполіс» та виставка світлин з окупованого росією Маріуполя

В Анкарі відбувся показ документального фільму «Маріуполіс» литовського режисера Мантаса Кведаравічюса, вбитого російськими окупантами в Маріуполі цього року, та виставка світлин фотохудожника В’ячеслава Твердохліба, який до 22 березня включно документував життя в Маріуполі та руйнування, спричинені повномасштабною російською агресією рф проти України, а згодом зміг вийти з міста та зберегти фотографії.

28 травня 2022

22 травня 2022


В Анкарі відбувся мітинг, присвячений депортації кримськотатрського народу

На центральній площі в історичній частині Анкарі відбувся мітинг, організований кримськотатарською та українською діаспорами в Туреччині та присвячений 78-й річниці депортації кримськотатарського народу.

20 травня 2022

15 травня 2022


На міжнародному фестивалі в Анкарі представили виставку світлин про наслідки війни рф проти України

На міжнародному фестивалі в університеті «Ходжатепе» в Анкарі представили фотовиставку світлин з Бучі, Ірпеня, Чернігова та Харкова, яка демонструє наслідки війни рф проти України.

09 травня 2022


В Анкарі відкрили школу для дітей-біженців з України, де вже навчається більше 70 дітей

В Анкарі працює школа для дітей, які були вимушені покинути Україну в результаті широкомасштабної збройної агресії рф, де вивчають українську мову, історію України, математику, англійську, а також турецьку мову, займаються народними танцями, гімнастикою, образотворчим мистецтвом та співами.

01 травня 2022

25 березня 2022


З Туреччини до України відправили вже майже сотню вантажівок гумдопомоги - посол

Від початку широкомасштабної збройної агресії росії проти України з Туреччини було відправлено майже 100 вантажівок гуманітарної допомоги, зібраної українською громадою, громадянами Туреччини та інших країн, дипломатами, представниками українського та турецького бізнесу, наданої турецьким урядом. 

21 березня 2022


В Анкарі відбувся благодійний концерт класичної музики на підтримку України

20 березня в Анкарі відбувся благодійний концерт класичної музики за участю українського скрипаля Євгена Кострицького та туркменського піаніста Рустама Рахмедова. Зібрані кошти будуть витрачені на гуманітарну допомогу для українців, які потерпають від російської збройної агресії.

19 березня 2022


В Анкарі вшанували пам’ять загиблих внаслідок збройної агресії росії проти України

Біля Посольства України в Анкарі сьогодні відбулося зібрання на підтримку України, проти збройної російської агресії, для вшанування пам’яті дітей та усіх загиблих внаслідок війни росії проти України.


В Анкарі сьогодні вшанують пам’ять дітей, загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України

Біля Посольства України в Анкарі сьогодні відбудеться зібрання на підтримку України та для вшанування пам’яті дітей, загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

17 березня 2022

07 березня 2022


З Туреччини в Україну вже відправили 24 вантажівки гуманітарної допомоги

З Туреччини в Україну було відправлено 24 вантажівки гуманітарної допомоги, з них три - з ліками та медичними засобами, всі інші - з продовольством, предметами першої необхідності, одягом, ліками та іншим. Збір гуманітарної допомоги триває.

06 березня 2022


Учасники мітингу в Анкарі опустилися на коліна, аби подякувати захисникам України та закликали не купувати російське

В Анкарі відбувся мітинг на підтримку України та проти війни, розв’язаної Росіє проти України. Українці, кримські татари, турки, грузини та представники інших національностей вийшли на центральну площу турецької столиці - Улус, аби висловити рішучий протест проти агресії Росії, дій Путіна та російських військ на території України.

22 грудня 2021

21 грудня 2021

08 грудня 2021

29 листопада 2021

25 жовтня 2021

02 жовтня 2021

30 вересня 2021

26 серпня 2021


В аеропорту Анкари тепер можна вакцинуватися від коронавірусу

В аеропорту турецької столиці «Есенбога» можна отримати дозу вакцини від коронавірусу, прибувши як із-за кордону, так і після подорожі всередині країни. З початку липня вже зроблено близько трьох тисяч щеплень пасажирам та працівникам аеропорту.

25 серпня 2021

23 серпня 2021


Символ Анкари підсвітять у синьо-жовті кольори

У столиці Туреччини Анкарі у День Державного Прапора України відбулося урочисте підняття синьо-жовтого стяга у посольстві України, а ввечері символ міста - вежу Атакуле підсвітять синім і жовтим кольорами.

05 липня 2021


У Туреччині з’явився підручник турецької мови з поясненнями українською

У Туреччині можна придбати або безплатно покористуватися в бібліотеці Української спілки в Анкарі унікальним підручником-самовчителем турецької мови, створеним на базі КНУ ім. Тараса Шевченка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-