Ядерний шантаж

07 березня 2023

23 лютого 2023

21 лютого 2023

19 лютого 2023

27 грудня 2022

08 грудня 2022

04 грудня 2022

02 листопада 2022

01 листопада 2022


Ядерні погрози рф: Данілов опублікував пам’ятку для медведєва перед вживанням «ста грамів»

Секретар РНБО України Олексій Данілов у відповідь на ядерні погрози підготував для заступника голови ради безпеки рф дмитра медведєва пам'ятку з п'яти пунктів та порадив повторювати її вголос мінімум тричі на добу.

28 жовтня 2022


Ядерним шантажем путін намагається відігратися за поразку СРСР у Карибській кризі - Кулеба

За допомогою ядерного шантажу президент рф володимир путін намагається повторити Карибську кризу і відігратися за поразку Радянського Союзу в ній, спровокувавши зрештою Сполучені Штати на переговори.

26 жовтня 2022

24 жовтня 2022


Ядерний шантаж рф: Кулеба і Колонна скоординували кроки в рамках ООН і МАГАТЕ

Міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба і Франції Катрін Колонна скоординували наступні кроки у роботі з іншими країнами та в рамках ООН і МАГАТЕ, щоб протистояти російській брехні щодо «брудної бомби».


Шантаж рф «брудною бомбою»: Резніков поговорив із міністрами оборони Франції, Британії й Туреччини

Міністр оборони України Олексій Резніков на тлі російського шантажу «брудною бомбою» провів телефонні розмови зі своїми колегами з Франції, Великої Британії й Туреччини.


Україна вимагає дотримання 4 пункту Будапештського меморандуму через ядерний шантаж рф – Резніков

Через брехню країни-агресора росії про нібито підготовку застосування Україною так званої «брудної бомби» Україна запрошує моніторингові місії ООН і МАГАТЕ й вимагає дотримання четвертого пункту Будапештського меморандуму.

18 жовтня 2022


Спікерка парламенту Латвії: Не можна поступатися ядерному шантажу рф

Голова Саейми Латвії Інара Мурнієце заявила, що не можна поступатися російському шантажу ядерною зброєю, оскільки після цього шантажист стає лише агресивнішим, навпаки – треба продовжувати відправляти в Україну озброєння, забезпечувати її системами ППО.

13 жовтня 2022


російська армія буде анігільована у відповідь на ядерну атаку проти України – Боррель

Імовірно, російський президент не блефує, коли говорить про свої ядерні погрози проти України, але й захід також не блефує, коли говорить, що російська армія буде анігільована неядерними засобами у випадку будь-якої ядерної атаки росії проти України.

06 жовтня 2022


росія залякує і шантажує, щоб світ перестав допомагати Україні – Президент

Президент України Володимир Зеленський заявив, що росія використовує все, від продовольчої кризи до радіаційного шантажу, від дестабілізації енергоринків до ядерного шантажу, щоб залякати народи.

05 жовтня 2022


Ядерні погрози росії не змінять політику ЄС з підтримки України – Боррель

Агресивна війна росії проти України вступає у небезпечну фазу, оскільки росія у відповідь на поразку на полі бою почала погрожувати застосуванням ядерної зброї. Однак це не вплине на рішучу підтримку України Євросоюзом.

03 жовтня 2022

01 жовтня 2022

29 вересня 2022


Європа має більш переконливо реагувати на ядерний шантаж путіна - Верещук

Віцепрем’єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук вважає, що Захід недооцінює рівень загрози, яка виходить від кремля, демократичним країнам слід діяти проти російських загарбників більш рішуче з огляду на ядерний шантаж.

27 вересня 2022

26 вересня 2022

25 вересня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-