Porsche відкликає понад 170 тисяч автомобілів у США

Porsche відкликає понад 170 тисяч автомобілів у США

Укрінформ
Компанія Porsche відкликає у США 173 538 автомобілів через те, що зображення з камери заднього виду може не відображатися, коли автомобіль рухається заднім ходом.

Про це повідомляє Reuters, передає Укрінформ.

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) заявила, що це одне з найбільших відкликань автомобілів Porsche у Північній Америці за останні роки. У 2022 році компанія відкликала 222 858 автомобілів через відсутність кришок гвинтів регулювання фар.

Нинішнє відкликання стосується низки моделей: Porsche Cayenne, Porsche Cayenne E-Hybrid 2019-2025 років випуску, Porsche 911, Porsche Taycan 2020-2025 років випуску, Porsche Panamera 2024-2025 років та Porsche Panamera E-Hybrid 2025 року.

Регулятор заявив, що автодилери оновлюватимуть програмне забезпечення безкоштовно.

Читайте також: Ford відкликає понад 220 тисяч автівок у США через проблеми з лобовим склом та сидіннями

Як повідомляв Укрінформ, автовиробник Honda відкликає 406 290 автомобілів у Сполучених Штатах через виробничий дефект, що може призвести до відокремлення алюмінієвих легкосплавних дисків.

Фото: DPA

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-