Ізраїль заявляє про ліквідацію половини сил ХАМАСу в Рафаху

Ізраїль заявляє про ліквідацію половини сил ХАМАСу в Рафаху

Укрінформ
Армія оборони Ізраїлю заявила в понеділок, що ліквідувала близько половини бойовиків ХАМАСу у Рафаху, знищивши щонайменше 550 бойовиків, в рамках операції проти терористичного угрупування в найпівденнішому місті сектора Гази.

Про це повідомляє Times of Israel, передає Укрінформ.

Військові заявили, що в ході операції в Рафаху, де 162-а дивізія ЦАХАЛу веде бої вже більше 40 днів, було знищено щонайменше 550 бойовиків. Крім того, невідома кількість терористів втекла з району Рафах, коли військові почали там наступ.

З чотирьох батальйонів Рафахської бригади ХАМАС два - "Ябна" (південний) і "Східний Рафах" - вважаються майже повністю ліквідованими, а можливості двох інших - "Шабура" (північний) і "Тель Султан" (західний) - дещо погіршилися внаслідок операцій ЦАХАЛу.

ЦАХАЛ також виявив понад 200 тунельних шахт у прикордонній зоні: за повідомленням, щонайменше 25 "довгих" тунелів, які ведуть до кордону з Єгиптом, деякі з яких, ймовірно, перетинають Синай і використовуються ХАМАСом для контрабанди зброї. Військові заявили, що проводять подальше обслідування цих тунелів.

Читайте також: ЦАХАЛ заявив про загибель восьми військових унаслідок підриву бронемашини

Армія оборони Ізраїлю повідомила, що в тому ж районі був знищений склад зброї.

Загалом 162-а дивізія втратила 22 солдатів під час боїв у Рафаху.

Фото: Армія оборони Ізраїлю

Як повідомляв Укрінформ, Армія оборони Ізраїлю заявила про загибель восьми солдатів ЦАХАЛу в результаті підриву броньованого автомобіля в секторі Гази.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-