Студенти-євреї Колумбійського університету заявили у відкритому листі про спалах антисемітизму

Студенти-євреї Колумбійського університету заявили у відкритому листі про спалах антисемітизму

Укрінформ
Понад 250 єврейських студентів Колумбійського університету у Нью-Йорку написали відкритого листа до університетської спільноти, у якому розповіли про спалах антисемітизму в навчальному закладі й закликали до миру та примирення.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Fox News.

У листі студенти зазначили, що антиізраїльські та антисемітські протестувальники в кампусі «демонізували» їх як євреїв «і змусили нас публічно захищати нашу єврейську ідентичність». Студенти пояснили, що так званий антисіонізм – це насправді антисемітизм, описавши ненависть, з якою вони зіткнулися в Колумбійському університеті.

«Зла іронія сьогоднішнього антисемітизму полягає в перекрученому переосмисленні нашої спадщини Голокосту; протестувальники в кампусі дегуманізували нас, нав'язуючи нам характеристику «білого колонізатора», – ідеться в листі.

За словами авторів, євреям заявили, що вони нібито є «гнобителями всіх темношкірих», а «Голокост не являв собою нічого особливого».

«Студенти Колумбійського університету скандували «Ми не хочемо тут сіоністів», а також «Смерть сіоністській державі» й «Повертайтеся до Польщі», де наші родичі лежать у братських могилах», – розповіли студенти-євреї.

На їхню думку, таке спотворення «висвітлює природу антисемітизму… Єврейський народ звинувачують і роблять цапом-відбувайлом, відповідальним за суспільне зло свого часу».

В Ірані та в арабському світі євреїв піддавали етнічним чисткам. «У Росії ми зазнавали насильства з боку держави... – зазначили автори листа. – У Європі ми стали жертвами геноциду, бо були комуністами й недостатньо європейцями. А сьогодні нас звинувачують у тому, що ми занадто європейські, змальовуючи як найбільше зло суспільства – колонізаторів і гнобителів».

Студенти наголосили, що продовжуватимуть відстоювати свої права й пишатися своєю єврейською ідентичністю. І запросили спільноту Колумбійського університету працювати над досягненням миру.

Читайте також: У Німеччині закликали університети боротися з антисемітизмом

«Наша традиція каже нам: «Любіть мир і прагніть до миру». Ми сподіваємося, що ви приєднаєтеся до нас у щирому прагненні до миру, правди та емпатії. Разом ми зможемо відновити наш кампус», – наголосили вони.

Пропалестинські протести проходять у багатьох навчальних закладах США.

Як повідомляв Укрінформ, 1 травня поліція Нью-Йорка затримала десятки учасників пропалестинських акцій у Колумбійському університеті, які захопили навчальний корпус і утримували на території навчального закладу наметовий табір.

Фото: albioneducation.com/

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-