Meta припинить дію Threads у Туреччині

Meta припинить дію Threads у Туреччині

Укрінформ
З кінця квітня компанія Meta припинить дію Threads у Туреччині через рішення управління з питань конкуренції країни.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву на сайті компанії.

“Щоб виконати тимчасовий наказ Rekabet Kurumu/Управління з питань конкуренції Туреччини (TCA), ми закриємо Threads у Туреччині з понеділка, 29 квітня. Ми знаємо, що це дуже розчарує багатьох людей у ​​Туреччині, які співпрацюють у Threads зі своєю спільнотою. Ми вживаємо заходів, щоб мінімізувати будь-які збої, наскільки це можливо”, - йдеться в заяві. Вказується, що тимчасовий наказ TCA забороняє обмін даними між Threads та Instagram.

“Ми не згодні з тимчасовим розпорядженням, вважаємо, що дотримуємося всіх вимог законодавства Туреччини, і подамо апеляцію. Тимчасове розпорядження TCA не залишає нам іншого вибору, окрім як тимчасово закрити Threads у Туреччині. Ми продовжуватимемо конструктивну співпрацю з TCA і сподіваємося якомога швидше повернути Threads людям у Туреччині”, - зазначається в заяві.

Усі користувачі Threads у Туреччині вже отримали відповідні повідомлення.

Читайте також: Meta тестує дві «найбільш затребувані» функції у Threads

У компанії запевнили, що це не впливає на роботу Facebook, Instagram, WhatsApp або будь-які інші служби Meta в Туреччині чи Threads в інших країнах.

Як повідомляв Укрінформ, компанія Meta почне маркувати відео-, аудіо- та графічний контент, якщо він створений за допомогою штучного інтелекту. Це стосуватиметься контенту в Instagram, Facebook і Threads.

Фото: Bloomberg

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-