Сікорський: Путін пройшов точку неповернення, війну з російського боку закінчуватимуть інші

Сікорський: Путін пройшов точку неповернення, війну з російського боку закінчуватимуть інші

Укрінформ
Путін пройшов точку неповернення, він є воєнним злочинцем. Війну в Україні з російського боку, ймовірно, закінчуватимуть інші люди.

На цьому у Давосі під час дискусії “Росія: що далі?” наголосив глава МЗС Польщі Радослав Сікорський, передає Укрінформ.

“Путін пройшов точку неповернення. Тепер він є обвинуваченим воєнним злочинцем. І я думаю, що цю колоніальну війну колись завершить інша команда, ніж та, яка її розпочала”,- зазначив Сікорський.

Польський міністр підкреслив, що зазвичай, колоніальні війни тривають близько десяти років. За його словами, за цей час метрополія має дійти висновку, що рішення розпочати війну було помилкою, що вона не варта поточних витрат і пролитої крові.

“Зазвичай таке рішення приймає інша команда, тому що команда, яка розпочинала війну, дуже рідко може визнати помилку. Тому на це потрібно десятиліття, і це має бути нашим базовим сценарієм”, - констатував Сікорський.

Читайте також: Бундестаг не підтримав «мирний план» проросійської правої партії

Торкаючись питання російсько-китайських відносин глава польської дипломатії зазначив, що ці два режими співпрацюють між собою, оскільки мають схожу ідеологію, діють подібним чином, намагаючись відновити контроль над, як вони вважають, “бунтівними провінціями”, які нібито їм належать. Сікорський підкреслив, що ще одною причиною, чому Україна має перемогти у війні з Росією є те, що у випадку перемоги Путіна Китай одразу вирушить підкорювати Тайвань, а цього не можна допустити.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський у спілкуванні, після свого виступу, з учасниками Всесвітнього економічного Форуму в Давосі заявив, що українці ніколи не пробачать Путіну його вчинків, а моральний дух населення підтримує не помста, а справедливість – мають бути конкретні вироки Путіну та його оточенню.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-