Сі заявив про готовність співпрацювати з Байденом над розвитком відносин між Китаєм і США

Сі заявив про готовність співпрацювати з Байденом над розвитком відносин між Китаєм і США

Укрінформ
Лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив про готовність працювати спільно з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом над розвитком китайсько-американських відносин.

Про це йдеться у вітальному листі Сі Байдену з нагоди 45-ї річниці встановлення дипвідносин між двома країнами, передає Укрінформ із посиланням на МЗС КНР.

«Протягом останніх 45 років китайсько-американські відносини переживали злети і падіння, але в цілому рухалися вперед, що не тільки підвищило добробут обох народів, а й сприяло світовому миру, стабільності та процвітанню», - зазначив китайський лідер.

За його словами, історія підтверджує і повною мірою доводить, що дотримання принципів взаємної поваги, мирного співіснування та взаємовигідної співпраці є правильним шляхом для майбутньої взаємодії Китаю і Сполучених Штатів.

Сі згадав зустріч із Байденом у Сан-Франциско, де вони домовлялись про напрямки розвитку китайсько-американських відносин, та закликав сумлінно реалізовувати досягнуті главами двох держав домовленості.

«Я готовий співпрацювати з президентом Байденом і продовжувати керувати китайсько-американськими відносинами, щоб приносити користь як Китаю, так і Сполученим Штатам і їх народам, а також сприяти світовому миру та розвитку», - зазначив Сі.

Американський лідер, як ідеться в повідомленні, у своєму вітальному листі вказав, що з моменту встановлення дипломатичних відносин у 1979 році співпраця між США та Китаєм сприяла процвітанню як двох країн, так і світу.

«Я готовий відповідально керувати цими важливими відносинами і з нетерпінням чекаю розвитку прогресу, досягнутого нашими попередниками, і реалізації наших домовленостей, направлених на розвиток американсько-китайських відносин», - наводить слова Байдена китайське дипвідомство.

Читайте також: Сі Цзіньпін на зустрічі з китайськими послами закликав створити «дипломатичну залізну армію»

Як повідомляв Укрінформ, голова КНР Сі Цзіньпін закликав китайських послів створити «дипломатичну залізну армію», лояльну до Комуністичної партії.

Фото: Xinhua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-