На межі голоду перебувають 35 мільйонів людей у світі – Міжнародний комітет порятунку в ООН

На межі голоду перебувають 35 мільйонів людей у світі – Міжнародний комітет порятунку в ООН

Укрінформ
Близько 35 мільйонів людей по всьому світу перебувають на межі гострого голоду, серед них 375 тисяч осіб, які лише минулого року повною мірою відчули його катастрофічні наслідки.

Про це заявив у четвер під час засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку голова Міжнародного комітету порятунку (МКП) Девід Мілібенд, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми звертаємося із закликом допомогти 375 тисячам людей, які потрапили в умови голоду наприкінці минулого року, і ще 35 мільйонам, які перебувають на межі цієї ситуації», - зауважив голова МКП.

За його словами, чи не найбільше в цій ситуації страждають діти в охоплених голодом регіонах. «Статистика свідчить, що близько 80% дітей, які не доїдають сьогодні у світі, не отримують жодного лікування й допомоги», - зазначив Мілібенд.

Він підкреслив, що згідно з аналітичними даними, конфлікти – це основний чинник дефіциту продовольства сьогодні. Вони впливають на посівні роботи, на постачання продовольства, підвищення цін на їжу.

Читайте також: Росія атаками на українські порти хоче спричинити голод і продовольчу кризу - Шмигаль

У цьому зв’язку Мілібенд закликав міжнародне співтовариство ефективно реагувати на виклики, пов’язані з голодом, запроваджувати колективні ініціативи та підвищити фінансування Всесвітньої продовольчої програми.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер у Нью-Йорку проходить відкрита дискусія Ради безпеки ООН щодо голоду й глобальної продовольчої безпеки, викликаними конфліктами. Засідання проходить під головуванням державного секретаря США Ентоні Блінкена.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-