Резиденцію прем’єра Канади закрили на ремонт, він триватиме кілька років

Резиденцію прем’єра Канади закрили на ремонт, він триватиме кілька років

Укрінформ
Офіційну резиденцію прем’єр-міністра Канади в Оттаві закрили на ремонт, який триватиме кілька років.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомили у Комісії національного столичного регіону, яка обслуговує резиденцію.

“Цього тижня комісія розпочала процес закриття офіційної резиденції прем’єр-міністра Канади за адресою Сассекс драйв, 24”, - йдеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що Комісія “переводить до інших місць співробітників та готує головну будівлю до очищення та інших належних робіт”.

Протягом найближчих тижнів доступ до резиденції буде закрито, водночас оголосять тендер на виконання робіт - їх планують розпочати наступної весни. “З огляду на постійне старіння та погіршення стану матеріалів і систем необхідно вжити суттєвих заходів, аби завадити розвитку проблем”, - наголосили у відомстві. Ідеться, зокрема, про пожежну небезпеку, ризик пошкодження будівлі водою та проблеми із якістю повітря.

Зауважимо, що про поганий технічний стан офіційної резиденції канадського прем’єра відомо давно, але через значну політизацію цього питання, ніхто не хотів брати на себе відповідальність за ремонт будівлі коштом платників податків.

Читайте також: Канадські ЗМІ повідомили про переїзд Трюдо в «секретну локацію» на тлі протестів

Відповідно до останнього звіту Комісії, на ремонт резиденції необхідно близько $30 млн. Ба більше, вся будівля може потребувати знесення, оскільки у її конструкції міститься шкідливий азбест.

Чинний прем’єр-міністр Джастін Трюдо відмовився переїжджати до офіційної резиденції після обрання у 2015-му році й відтоді з родиною мешкає у гостьовому будинку на території резиденції генерал-губернатора Канади.

Фото: ottawamagazine.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-