Папа Франциск звернувся до світу: Політичні лідери граються з вогнем та ракетами

Папа Франциск звернувся до світу: Політичні лідери граються з вогнем та ракетами

Укрінформ
Папа Римський Франциск, виступаючи на Бахрейнському міжконфесійному саміті, значну частину своєї промови присвятив ситуації з війнами у світі. 

Про це повідомляє Vatican News, передає Укрінформ.

Папа, зокрема, зазначив, що у світі, “яким керують вузькі інтереси та війни, релігійні лідери повинні подавати хороший приклад і взяти на себе зобов’язання заохочувати та допомагати нашій пораненій та враженій війною людській родині”.

“Після двох жахливих світових воєн, холодної війни, яка десятиліттями тримала світ у напрузі, катастрофічних конфліктів, що відбуваються в усіх куточках земної кулі, і посеред звинувачень, погроз і засуджень ми продовжуємо перебувати на межі делікатної прірви. І ми не хочемо падати”, - сказав папа Франциск.

Читайте також: Папа Франциск знову закликає молитися за мир в Україні

Глава Католицької церкви поскаржився на “драматичний сценарій”, назвавши його також “дитячим”, в якому політичні лідери “граються з вогнем, ракетами, бомбами та зброєю, покриваючи наш спільний дім попелом і ненавистю”.

“На світ чекають гіркі наслідки, якщо ми продовжуватимемо наголошувати на конфлікті замість порозуміння, якщо будемо наполегливо нав’язувати власні моделі і деспотичні, імперіалістичні, націоналістичні та популістські бачення”, - зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, раніше папа Франциск засудив бомбардування росією українських міст та закликав світ молитися за мир в Україні.

Фото: vaticannews

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-