Українки здобули чотири «золота» юніорського Євро з артистичного плавання

Після успіху на «дорослому» чемпіонаті світу харківські представниці артистичого плавання Дар'я Мошинська та Анастасія Шмоніна здобули перемогу й на юніорському континентальному рівні.

На чемпіонаті Європи в іспанському Аліканте збірна України виграла упродовж змагань чотири медалі: по «золоту» в кожному фіналі, передає Укрінформ.

Українські спортсменки стали чемпіонками в жіночих соло і дуетах. 14-річна Мошинська та 17-річна Шмоніна стали кращими у технічній (88,0032 бала),  довільній (88,8668) дует-програмах, випередивши в обох випадках Іспанію та Італію.

Мошинська також додала до цих двох титулів особистий дубль - «золото» в технічому (87,7529) і довільному (88,3) соло, перемігши іспанку Марину Гарсію Поло та італійку Сюзанну Педотті.

Як повідомлялося, за тиждень до юніорського чемпіонату Європи Мошинська та Шмоніна уперше в кар'єрі стали переможницями «дорослого» чемпіонату світу. У Будапешті спортсменки вибороти дві золоті медалі.