У Канаді хочуть друкувати попередження про шкоду куріння на кожній сигареті

У Канаді хочуть друкувати попередження про шкоду куріння на кожній сигареті

Укрінформ
Уряд Канади хоче зобов’язати усіх виробників тютюнових виробів друкувати попередження про шкоду куріння на кожній окремій сигареті.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявили у міністерстві охорони здоров’я Канади.

“Ключовою рисою пропонованих змін є запровадження письмового попередження, надрукованого на кожній окремій сигареті, сигарі із фільтром чи сигаретному тубі”, - йдеться у поширеному повідомленні. 

Зазначається, що у разі ухвалення пропонованих змін, Канада стане першою країною світу з такими суворими вимогами. “Нове пакування дозволить упевнитися, що пов’язані з охороною здоров’я повідомлення будуть донесені до людей, які часто курять одну сигарету разом, особливо до молоді. Маркування кожної сигарети та інших тютюновмісних виробів, зведе практично нанівець можливість того, що попередження буде пропущене”, - заявили у міністерстві охорони здоров’я.

Читайте також: У канадській провінції тимчасово не каратимуть за важкі наркотики, але є умова

Перед тим, як ухвалювати такі зміни, в уряді оголосили про 75-денний консультаційний період, протягом якого усі зацікавлені сторони можуть висловити свої застереження і побажання. “Незважаючи на десятиліття зусиль, споживання тютюну залишається провідною причиною хвороб та смертей, яких можна запобігти, у Канаді, щороку вбиваючи близько 48 тис. канадців”, - наголосили у відомстві.

Фото: JUSTIN TALLIS/AFP via Getty Images

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-