Принца Ендрю звинуватили у сексуальному насильстві - справа може дійти до суду

Принца Ендрю звинуватили у сексуальному насильстві - справа може дійти до суду

Укрінформ
Федеральний суддя у Нью-Йорку відмовився відхилити позов проти принца Ендрю, поданого Вірджинією Джуффре - жінкою, яка стверджує, що в неповнолітньому віці вона стала жертвою сексуального насильства з боку члена королівської родини.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.

Скарга Джуффре не є «незрозумілою», «розпливчастою» чи «двозначною», зазначив суддя Льюїс Каплан у своєму рішенні. «У ній стверджується про окремі випадки сексуального насильства за конкретних обставин у трьох визначених місцях. У ній зазначено, від кого йшло це сексуальне насильство», - написав він.

Джуффре стверджує в позові, що покійний фінансист Джеффрі Епштейн змушував її займатися сексом за винагороду зі своїми друзями, включаючи принца, і що Ендрю знав, що вона була неповнолітня (17 років). За її словами, принц сексуально поглумився над нею в будинку Гіслен Максвелл у Лондоні, на приватному острові Епштейна на Віргінських островах США та в його особняку на Мангеттені.

Джуффре подала позов відповідно до закону штату Нью-Йорк, ухваленого у 2019 році, який збільшив термін давності у справах про сексуальне насильство над дітьми.

Принц Ендрю заперечує звинувачення та подав клопотання про відхилення позову.

Його адвокати стверджують, що позов порушує умови мирової угоди з Епштейном, укладеної у 2009 році у Флориді, у якій Джуффре погодилася на відмову від претензій до Епштейна та інших осіб. Ця угода, яку було оприлюднено минулого тижня, засвідчує, що Епштейн заплатив Джуффре 500 000 доларів за припинення справи без визнання відповідальності чи вини. Ім'я принца в ній не фігурує.

Якщо справу не буде врегульовано, принц Ендрю може постати перед судом у період з вересня до грудня 2022 року.

Тривалі звинувачення на адресу 61-річного Ендрю вже неабияк зіпсували його репутацію, і він відійшов від королівських обов'язків наприкінці 2019 року.

Епштейну, який у 2008 році визнав себе винним, у липні 2019 року було пред'явлено звинувачення за федеральним законом про торгівлю людьми. Прокурори звинуватили його в тому, що протягом десятиліть він здійснював сексуальне насильство над неповнолітніми дівчатами, доставляючи їх на приватних літаках у свої володіння у Флориді, Нью-Йорку, Нью-Мексико та на Віргінських островах США. Він звів рахунки з життям у в'язниці, так і не дочекавшись суду.

Гіслен Максвелл, колишня подруга Епштейна та його близька соратниця, була заарештована у 2020 році та звинувачена у сприянні Епштейну в організації насильства. У грудні федеральне журі присяжних визнало її винною за п'ятьма звинуваченнями, включаючи сексуальну торгівлю неповнолітніми та змову.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-