Латвія рекомендує авіакомпаніям не літати над Казахстаном

Латвія рекомендує авіакомпаніям не літати над Казахстаном

Укрінформ
Латвійське Державне агентство цивільної авіації на тлі ситуації в Казахстані дало рекомендації авіакомпаніям уникати повітряного простору Казахстану, оскільки він є небезпечним.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на заяву Агентства.

«Державне агентство цивільної авіації на підставі інформації, яку воно має у своєму розпорядженні, рекомендувало авіакомпаніям призупинити польоти в казахстанські аеропорти та оцінити можливість використання казахстанського повітряного простору при перельотах в інші аеропорти призначення», - йдеться в заяві.

При цьому наголошується, що авіакомпанії можуть виконувати рейси для репатріації та евакуації громадян Латвії, провівши оцінку ризиків безпеки польоту до обраного аеропорту та погодивши рейс із Агентством цивільної авіації.

Відомство продовжує проводити поточну оцінку ризиків безпеки під час використання повітряного простору Казахстану.

Як повідомляв Укрінформ, мітинги проти стрімкого підвищення цін на скраплений газ почалися в Казахстані 2 січня у Жанаозені (місто в Мангістауській області, на заході країни). Вони переросли в масові протести, попри те, що уряд склав свої повноваження, а також було оголошено про зниження цін на газ.

Влада Казахстану звернулася до Організації договору про колективну безпеку за допомогою у придушенні протестів. ОДКБ офіційно підтвердила прибуття військового контингенту РФ та його союзників до Казахстану.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що в місті Алмати ситуація стабілізувалася, проте терористи, як і раніше, завдають шкоди державі та приватному майну, тому він наказав відкривати вогонь на ураження без попередження.

Загалом у країні вже затримано 3 811 осіб у ​​зв'язку з заворушеннями. Крім того, 26 учасників заворушень убито й стільки ж поранено.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-