Байден звернувся до нації через штам Omicron

Байден звернувся до нації через штам Omicron

Укрінформ
Новий варіант коронавірусу «Омікрон», виявлений вперше в африканських країнах, а згодом і в інших частинах світу, потребує ефективного реагування, але це не має викликати паніки.

Про це заявив у понеділок під час звернення до нації президент США Джо Байден, повідомляє Укрінформ.

«По-перше, цей варіант є причиною занепокоєння, а не паніки», – наголосив Байден.

Він підкреслив, що Сполучені Штати мають найкращих вчених, а також найліпші ліки та вакцини. За його словами, лікарі щодня дізнаються більше про те, як боротися з COVID-19.

По-друге, відзначив Байден, найбільш оптимальним захистом від нового варіанту COVID-19 є «повний курс вакцинації, а також отримання «бустерного» щеплення». У цьому зв’язку він послався на попередні висновки про те, що додаткові вакцини забезпечують найміцніший захист від COVID-19 на нинішньому етапі.

«По-третє, якщо для реагування на новий варіант знадобляться додаткові щеплення чи «бустери», що, ми сподіваємося, не знадобиться, ми прискоримо їхню розробку та поширення за допомогою всіх доступних інструментів», - наголосив президент США.

При цьому Байден підкреслив, що його команда вже працює з компаніями Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson у контексті розробки планів на випадок надзвичайних ситуацій та виготовлення додаткових вакцин, якщо це знадобиться.

Як повідомляв Укрінформ, Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила, що новий варіант коронавірусу «Омікрон» становить «дуже високий» ризик для світу і може призвести до серйозних наслідків у окремих регіонах.

Фото: Getty Images

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-