Росія оголосила в розшук видавця «Медіазони»

Росія оголосила в розшук видавця «Медіазони»

Укрінформ
МВС РФ оголосило у розшук видавця «Медиазоны» Петра Верзілова.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Інтерфакс.

У базі розшукуваних осіб російського міністерства з'явилася картка Верзілова. У ній йдеться про те, що його розшукують «за статтею КК», статтю натомість не названо.

Адвокат Верзілова Леонід Соловйов повідомив "Інтерфаксу", що його клієнта розшукують у кримінальній справі щодо приховування інформації про наявність у нього громадянства Канади.

Верзілов вважає, що наявність у нього канадського паспорта є загальновідомим фактом, і він цього ніколи не приховував, сказав адвокат. Захист просив припинити цю кримінальну справу через малозначущість діяння.

6 липня 2020 року стало відомо, що Верзілов став фігурантом справи про наявність у нього другого громадянства, про яке він не повідомив владі у затвердженому законом порядку (ст. 330.2 КК). За інформацією «Медиазоны», батько Верзілова жив у Канаді, а сам він там навчався у школі та отримав канадський паспорт. У Слідкомі РФ заявили, що чинний паспорт Канади у нього знайшли під час обшуку у кримінальній справі про неузгоджені акції 2019 року в Москві. Після висунення обвинувачення його залишили на волі під підпискою про невиїзд.

Наприкінці вересня 2021 року Мін'юст РФ визнав ЗМІ-іноагентами Верзілова - видавця проекту «Медиазона», його головного редактора Сергія Смирнова, а також ТОВ "Зона права" та ТОВ "ЗП", власника проекту "Медиазона".

У вересні 2018 року Верзілов пережив важке отруєння у Москві та був перевезений на лікування до Берліна. Потім повернувся до країни. Після серії обшуків у нього та його родичів у 2020 році Верзілов виїхав із Росії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-