Папа Франциск прокоментував насильство у католицькій церкві, де жертвами стали 216 тисяч дітей

Папа Франциск прокоментував насильство у католицькій церкві, де жертвами стали 216 тисяч дітей

Укрінформ
Папа Римський Франциск назвав соромом масштаби сексуального насильства над дітьми з боку представників Французької католицької церкви, жертвами якого стали тисячі дітей.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на АР.

«Їх (жертв насильства – ред.), на жаль, дуже багато. Я хотів би висловити жертвам мою печаль та біль через отриману травму… Це і мій сором, наш сором, мій сором за нездатність церкви занадто довго ставити їх в центр своїх турбот», - сказав Папа Франциск.

Він закликав усіх єпископів і релігійних настоятелів вжити всіх необхідних заходів, «щоб подібні драми не повторювалися».

Читайте також: Насильство над дітьми в католицькій церкві: у Франції оприлюднили дані за 70 років

Папа також закликав французьких католиків "зробити так, щоб церква залишалася притулком для всіх".

Як повідомляв Укрінформ, згідно з опублікованим масштабним звітом про сексуальне насильство у Французькій католицькій церкві, близько 216 000 дітей стали жертвами жорстокого поводження з боку католицького духовенства у Франції з 1950 року. За словами голови комісії з розслідування зловживань з боку членів церкви Жан-Марка Сове, ця кількість може зрости до 330 000 з урахуванням зловживань з боку мирян.

Читайте також: У Канаді мультимільйонера обвинувачують у сексуальному насильстві

Розслідування було замовлене Французькою католицькою церквою в 2018 році. Більше двох з половиною років пішло на вивчення судових, поліцейських і церковних документів, а також на бесіди з потерпілими і свідками.

Комісія виявила докази для обвинувачення від 2 900 до 3 200 гвалтівників мінімум. У звіті обсягом майже 2500 сторінок ідеться, що «переважна більшість» жертв були хлопчиками передпідліткового віку з найрізноманітніих соціальних верств.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-