Швеція скасувала більшість COVID-обмежень

Швеція скасувала більшість COVID-обмежень

Укрінформ
Сьогодні у Швеції скасували більшість обмежень, котрі раніше запровадили у зв'язку з пандемією COVID-19.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Local.

Таким чином, Швеція стала другою країною ЄС, після Данії, яка повертається до звичайного режиму життя.

Відтепер шведи зможуть без обмежень відвідувати кафе, ресторани та громадські заходи. Також скасовується вимога щодо дотримання дистанції між столиками у громадських закладах, а також обмеження на допустиму кількість відвідувачів у барах та ресторанах.

Окрім того, скасовуються обмеження щодо відвідування публічних заходів та великих спортивних подій. Тепер, щоб потрапити на захід, не потрібно надавати негативний результат тесту на коронавірус або доказ щеплення від COVID-19.

Читайте також: У Швеції почали робити бустерні щеплення проти COVID-19

До цього на заходи у закритих приміщеннях допускали не більше 300 відвідувачів, а на відкритому повітрі – не більше три тисячі людей. А приватні заходи в орендованих приміщеннях дозволялось відвідувати не більше 50 особам одночасно.

Також в країні переглянули правила щодо дистанційної праці, що діяли з весни 2020 року. Від сьогодні працівникам рекомендують поступово повертатися на свої місця праці. При цьому людям, у яких є симптоми захворювання, як і раніше радять працювати з дому та здавати тест на COVID-19.

Як повідомлялося, у світі станом на ранок 29 вересня зафіксували 233 558 660 випадків зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 4 778 872 смерті, одужали 210 386 345 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-