Грузинський прем'єр запевнив, що нових локдаунів у країні не буде

Грузинський прем'єр запевнив, що нових локдаунів у країні не буде

Укрінформ
Прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що влада не має наміру оголошувати в країні локдаун або вводити серйозні обмеження економічної діяльності.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє портал «Новости-Грузия».

Виступаючи сьогодні на засіданні уряду, Гарібашвілі сказав, що країна не витримає чергового закриття, а обмеження завдадуть шкоди економіці, що відновлюється після кризи, і призведуть до нових боргів.

Щоб уникнути боргів і нового падіння економіки, прем'єр-міністр закликав жителів Грузії вакцинуватися.

«Останнім часом багато говорять про те, чи не буде чергового закриття і так далі. Хочу заявити, що ми обрали інший шлях. Це шлях управління. Ми повинні зробити все для того, щоб ефективно управляти пандемією. Наша країна більше не зможе витримати нового закриття. Ні локдаун, ні ці обмеження не будуть виправдані, щобільше, це завдасть шкоди економіці нашої країни», - сказав Гарібашвілі.

Читайте також: Грузія отримала 500 тисяч доз Pfizer від США та 15 тисяч AstraZeneca від Литви

Він пояснив, що черговий локдаун змусить уряд взяти борг у розмірі декількох мільярдів доларів, виплачувати який доведеться громадянам.

Гарібашвілі попросив громадян Грузії «покладатися на вчених і науку і вірити в них, а не в тисячі брехні та пліток, розповсюджуваних через Facebook». Він підкреслив, що серед вакцинованих практично не буває випадків смерті від коронавірусу.

Глава уряду також доручив Міністерству охорони здоров'я поступово забезпечити вакцинами кожне село, щоб люди могли зробити щеплення на місці.

Читайте також: Локдауни обходяться Австралії у $220 мільйонів щодня

Слід зазначити, що в Грузії, за останніми даними, вакцинувалися 402 765 осіб (це не більше 11% населення), з них дві повні дози отримали 139 289 громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-