Австрія сприятиме США у розслідуванні випадків Гаванського синдрому

Австрія сприятиме США у розслідуванні випадків Гаванського синдрому

Укрінформ
Уряд Австрії заявив, що розслідує повідомлення про те, що американські дипломати у Відні відчули симптоми таємничої хвороби, відомої як Гаванський синдром.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CNN.

"Ми серйозно сприймаємо ці повідомлення та співпрацюємо у межах нашої компетенції, як приймаючої країни, зі США у спільному розслідуванні", - повідомили у МЗС Австрії.

Напередодні представники Державного департаменту США заявили, що "енергійно розслідують" повідомлення про можливі незрозумілі випадки погіршення здоров'я працівників посольства США у Відні.

Хворі з підозрою на Гаванський синдром повідомляють про низку різних симптомів та фізичних відчуттів, зокрема, раптове запаморочення, нудоту, головні болі, іноді супроводжувані "пронизливим спрямованим шумом". Деякі люди повідомляли про те, що вони можуть «вступати» та «виходити» з цих відчуттів, фізично переміщуючи свої тіла в інше місце.

Читайте також: Американські дипломати на Кубі стали жертвами «акустичної атаки» - CNN

З моменту виникнення інцидентів, пов'язаних з цим захворюванням, що розпочалися наприкінці 2016 року на Кубі, федеральні слідчі США намагалися визначити, що - або хто - спричиняє ці загадкові симптоми. Повідомлялося також про випадки Гаванського синдрому в РФ, Китаї та інших регіонах світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-