Ватикан вакцинує понад тисячу безхатьків до Великодня

Ватикан вакцинує понад тисячу безхатьків до Великодня

Укрінформ
Ватикан проведе кампанію з вакцинації проти коронавірусу 1200 людей з-поміж найбідніших і маргіналізованих упродовж Страсного тижня перед Великоднем.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Vatican News.

Для проведення кампанії з вакцинації будуть використані дози вакцини від виробника Pfizer/BioNTech, закуплені Святим Престолом, а також подаровані римською інфекційною лікарнею Lazzaro Spallanzani через Ватиканську Комісію COVID-19.

Щеплення проводитимуться у структурі, оснащеній у фоє залу Павла VI у Ватикані. Бідні отримають таку саму вакцину, яку отримали Папа та працівники Святого Престолу.

Читайте також: Папа Франциск урізав зарплату кардиналам через пандемію

Кампанія проводитиметься силами медпрацівників і волонтерів, які працюють в амбулаторії «Мати Милосердя», розташованій поблизу площі Святого Петра, працівників ватиканського департаменту охорони здоров’я та гігієни та волонтерів з «Інституту Солідарної Медицини» та лікарні Lazzaro Spallanzani.

Зазначається, що при різних нагодах, зокрема, й у Різдвяному посланні, Папа Франциск закликав уряди, фармацевтичні кампанії та міжнародні організації до кооперації, а не конкуренції, щоби удоступнити для всіх можливість вакцинації, поставивши на першому місці потребуючих і найуразливіших.

Як повідомляв Укрінформ, у світі зафіксовано 126 203 857 випадків CОVID-19, зокрема 2 769 600 летальних, одужали 101 822 657 осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-