Канада схвалила вакцину Johnson & Johnson

Канада схвалила вакцину Johnson & Johnson

Укрінформ
Уряд Канади схвалив використання вакцини від коронавірусу Janssen розробки компанії Johnson & Johnson.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це повідомила головний науковий радник Департаменту охорони здоров’я Канади Супрія Шарма під час брифінгу в Оттаві.

“Як з усіма іншими COVID-вакцинами, Департамент охорони здоров’я схвалив вакцину Jansen після незалежного та детального наукового вивчення її безпеки, ефективності та якості. Розглянувши усі дані, ми дійшли висновку про наявність переконливих доказів того, що переваги цієї вакцини переважують її потенційні ризики”, - сказала Шарма.

Читайте також: Вакцину Johnson&Johnson у Євросоюзі можуть схвалити 11 березня

За її словами, уряд дозволив використовувати вакцину усім людям, старшим за 18 років.

Канада вже замовила 10 млн доз цієї вакцини й має змогу закупити ще 18 млн. Постачання вакцин здійснюватиметься із підприємств Johnson&Johnson в Європі та США.

Тести, в яких взяли участь 44 тисяч осіб, показали, що ефективність вакцини Johnson & Johnson становить 66%, в той час, як у вакцин Pfizer і Moderna цей показник становить приблизно 95%.

Читайте також: Головний інфекціоніст США заявляє, що вакцинувався б Johnson&Johnson

На відміну від інших, вакцина Johnson & Johnson потребує лише однієї дози. Її можна зберігати у звичайному холодильнику, що полегшує транспортування і поширення препарату.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-