Вашингтонську радіостанцію зобов'язали змінити реєстрацію через роботу на Росію

Вашингтонську радіостанцію зобов'язали змінити реєстрацію через роботу на Росію

Укрінформ
Радіостанція WZHF, яка працює у столичному окрузі США, повинна зареєструватися як іноземний агент відповідно до закону FARA через те, що цілодобово транслює російський пропагандистський ресурс Radio Sputnik.

Таке рішення було прийнято федеральним судом США напередодні, повідомив американський телеканал NBC News.

"Міністерство юстиції привітало рішення федерального судді, що радіостанція, яка базується в Вашингтоні, округ Колумбія, повинна зареєструватися як агент російського уряду, підкресливши, що американці "мають право знати, коли за мовленням у США розміщено іноземний прапор", - зазначається в публікації.

За винятком п'яти секунд щогодини, під час яких радіостанція називає своє ім'я, решта часу WZHF-AM цілодобово транслює Radio Sputnik, починаючи з грудня 2017 року, підкреслюється в публікації.

Читайте також: РФ планує набрати у “Путінюгенд” мільйон дітей - InformNapalm

Radio Sputnik є частиною міжнародної медіа-групи "Россия сегодня", створеного у 2013 році президентом РФ Путіним. До складу цієї корпорації також входять РИА Новости, "Прайм", ИноСМИ.РУ, "Социальный навигатор" та інші.

У червні 2018 року Міністерство юстиції США наказало власнику WZHF, компанії RM Broadcasting of Jupiter (штат Флорида), зареєструватися закордонним агентом – відповідно до Закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) від 1938 року. Компанія подала зустрічний позов, стверджуючи, що вона просто купує і продає ефірний час.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-