Глава МВС Німеччини проти масової репатріації бойовиків ІДІЛ

Глава МВС Німеччини проти масової репатріації бойовиків ІДІЛ

Укрінформ
Масова репатріація Німеччиною із Сирії прихильників терористичної угруповання "Ісламська держава" з німецьким громадянством неприпустима, переконаний Горст Зеєгофер.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Виступаючи в ефірі телеканалу ARD, міністр внутрішніх справ Німеччини вказав на ризик, що серед них будуть особи, котрі не є громадянами ФРН, проте влада зможе з'ясувати це, лише коли людина опиниться на території країни.

“Справу кожного з прихильників ІДІЛ необхідно розглядати в індивідуальному порядку, щоб у німецької влади не лишилося жодних сумнівів стосовно особистостей, вважає Зеєгофер. Зокрема, слід перевіряти, чи притягувалася особа до кримінальної відповідальності в інших державах, зазначив він. Крім того, необхідно зібрати всі дані про особу, що приймається, які є в розпорядженні німецьких відомств", - зазначається в повідомленні.

Ідеться про людей, які залишили Німеччину, щоб "вести війну проти вільного світу", додав Зеєгофер. "Як міністр внутрішніх справ, що відповідає за захист нашого населення, я виключно обережний у цих питаннях", - підкреслив він.

Читайте також: ІДІЛ заявила про створення своєї "провінції" в Індії

На думку глави МВС, винятки неприпустимі навіть для неповнолітніх, яких у подібній ситуації "використовують у політичних цілях".

Уряд ФРН припускає, що зараз близько 110 прихильників "Ісламської держави" з німецьким громадянством утримуються під вартою на територіях Сирії та Іраку, контрольованих курдськими формуваннями. Курди неодноразово закликали країни, чиї громадяни перебувають у лавах ІДІЛ, повернути їх на батьківщину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-