Папа Франциск і Головний Рабин Риму обмінялися привітаннями з нагоди Песаху

Папа Франциск і Головний Рабин Риму обмінялися привітаннями з нагоди Песаху

Укрінформ
З нагоди єврейського свята Песах, яке розпочинається сьогодні, та християнського Великодня Папа Франциск і Головний Рабин Риму обмінялися привітаннями.

Про це повідомляє портал VaticanNews.

«Нехай же Бог милосердя супроводжує Вас Своїм благословенням та обдарує Вам миром і згодою», – написав Єпископ Риму у вітальному посланні, надісланого з нагоди свята Песах Головному Рабинові Риму Рікардо Ді Сеньї.

«Оживляючи з цієї радісної нагоди узи братерства та дбання про найбільш потребуючих в нашому суспільстві, запевняю свою згадку про вас і прошу не переставати молитися за мене. Хаґ самеах (Веселих свят)», – пише Папа Франциск.

Читайте також: Папа Римський прийняв Бориса Ґудзяка - про що говорили

Рікардо Ді Сеньї, у свою чергу, надіслав Святішому Отцеві особисті привітання: «З наближенням пасхальних свят, – читаємо у власноручно написаній листівці, – щиро дякую та відповідаю взаємними побажаннями радості, спокою та здоров’я, зміцнення та плідних стосунків дружби й співпраці. Нехай же будуть вислухані Ваші добрі молитовні прохання».

Нагадаємо: Песах - центральне юдейське свято на згадку про Вихід з Єгипту. Починається в 14 день місяця нісана (за єврейським календарем) та святкується протягом 7 днів у Ізраїлі та 8 днів за його межами.

Фото: vaticannews.va

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-