У НАТО представили нового Головнокомандувача Об'єднаних сил Альянсу в Європі

У НАТО представили нового Головнокомандувача Об'єднаних сил Альянсу в Європі

Укрінформ
Вашингтон назвав ім'я нового Верховного головнокомандувача Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі (SACEUR) та глави Європейського командування США - це генерал Тод Волтерс.

Про це Укрінформу повідомили у штаб-квартирі командування у Штуттгарті.

«Сьогодні виконувач обов'язків міністра оборони (США - ред.) оголосив про те, що президент призначив генерала Військово-повітряних сил США Тода Д. Волтерса наступним Верховним головнокомандувачем Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі та командувачем Європейського командування США», - зазначили в штаб-квартирі.

За словами керівника Пентагону, у НАТО погодилися з призначенням генерала Волтерса Верховним головнокомандувачем Об'єднаного командування в Європі.

Згідно з процедурою це рішення має схвалити Сенат, після чого генерал Волтерс змінить на цій посаді генерала армії США Кертіса Скапаротті.

Читайте також: Порошенко планує у грудні 2019-го на саміті НАТО поставити питання про ПДЧ для України

Зараз генерал Волтерс виконує обов'язки командира Повітряного командування Альянсу; начальника головного штабу ВПС США в Європі та в Африці зі штаб-квартирою на німецькій авіабазі Ramstein і відповідає за повітряну та протиракетну оборону 29 країн - членів НАТО, здійснюючи командування повітряними силами США у 104 країнах Європи, Африки, Азії та Близького Сходу, а також в Арктиці, Атлантичному та Індійському океанах.

Волтерс у минулому льотчик-винищувач, брав участь в операції США в Іраку.

Фото: flickr.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-