У Франції знижується підтримка

У Франції знижується підтримка "жовтих жилетів"

Дослідження
Укрінформ
У Франції знижується рівень підтримки серед населення протестного руху "жовтих жилетів".

Про це засвідчили результати оприлюдненого у понеділок дослідження центру Ifop, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

"У той час, коли рух "жовтих жилетів" відзначив цими вихідними три місяці свого існування, один із двох французів заявляє про свою симпатію йому (50%), що засвідчує падіння на 5 пунктів, порівняно з минулим тижнем", - йдеться у результатах опитування.

Водночас, 34% французьких громадян відзначають своє негативне або вороже ставлення відносно "жовтих жилетів", що на 5 пунктів вище, ніж минулого тижня.

Найбільше супротивників руху "жовтих жилетів" (74%), як зазначається, є серед представників партії президента Франції "Республіка – вперед".

Читайте також: Протести "жовтих жилетів": суд Франції ухвалив майже 1800 рішень

Як повідомляв Укрінформ, у Франції вже четвертий місяць тривають масові акції протесту так званих "жовтих жилетів". Активісти виступають проти підвищення цін на паливо, урядової податкової політики в цілому і вимагають відставки президента і прем'єр-міністра.

Уряд Франції пішов на економічні поступки протестувальникам і відтермінував на рік підвищення цін на паливо, а також наклав мораторій на підвищення протягом зими тарифів на газ і електроенергію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-