У Румунії почалися мітинги на підтримку екс-глави Управління по боротьбі з корупцією

У Румунії почалися мітинги на підтримку екс-глави Управління по боротьбі з корупцією

Укрінформ
У п'ятницю ввечері в багатьох містах Румунії - Бухаресті, Сібіу, Клужі, Крайові та інших почалися акції протесту на підтримку колишнього головного прокурора Національного управління по боротьбі з корупцією Лаури Кодруц Ковесі.

Акції організовані громадським рухом «Корупція вбиває!», повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ми не хочемо допустити встановлення в нашій країні диктатури. Все, що відбувається в останні кілька місяців, свідчить тільки про те, що нинішня влада хоче встановити диктатуру », - заявив один з організаторів маніфестацій.

Протести проводяться в зв'язку з тим, що Лаура Ковесі була викликана на допит в Управління по боротьбі з корупцією, де їй висунули обвинувачення в отриманні у 2011 році хабара в розмірі 60 тисяч євро. На той момент Ковесі займала посаду генерального прокурора Румунії.

Читайте також: Румунія сама не реагуватиме на провокації РФ в Чорному морі

Лаурі Ковесі було висунуто обвинувачення в п'ятницю, 15 лютого, коли вона повинна була виступити в Європарламенті як кандидат на посаду керівника Європейської прокуратури.

Як повідомлялося, в 2018 році вона була звільнена з посади головного прокурора Управління по боротьбі з корупцією на вимогу міністра юстиції Румунії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-