Тепер вже “сині жилети” збираються страйкувати у Франції

Тепер вже “сині жилети” збираються страйкувати у Франції

Укрінформ
У Франції упродовж тижня пройдуть демонстрації співробітників національної поліції, які вимагають покращення умов служби та підвищення матеріального забезпечення.

Одна з найбільших профспілок співробітників поліції UNSA-Police закликала правоохоронців не виходити на службу, за винятком надзвичайних ситуацій, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

Головним спонукальним мотивом для страйку поліцейських стали протестні акції так званих жовтих жилетів, які домоглися від уряду поступок у соціально-економічних питаннях.

Зокрема, правоохоронці вимагають від уряду оплати за надстроковий робочий час, який був відпрацьований упродовж попереднього місяця після введення посиленого режиму служби.

Як вважають у профспілках, поліцейські загалом перепрацювали близько 15 тис. годин, що оцінюється у 25 млн євро невиплаченої компенсації.

Читайте також: У Франції хочуть преміювати копів, які працюють на протестах "жовтих жилетів"

Поліцейські планують вийти у четвер в Парижі на демонстрації так званих синіх жилетів (колір форми одягу та відзнак національної поліції). Також масові демонстрації правоохоронців плануються на суботу.

У свою чергу, уряд уже виступив з ініціативою виплатити премії у розмірі 300 євро поліцейським, які були залучені до підтримання правопорядку під час протестів «жовтих жилетів».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-