Deutsche Bahn через страйк зупиняла поїзди далекого сполучення

Deutsche Bahn через страйк зупиняла поїзди далекого сполучення

Укрінформ
Через попереджувальний страйк залізничників компанія Deutsche Bahn призупинила рух поїздів далекого сполучення.

У Берліні не ходять приміські поїзди, серйозні перебої по всій країні, повідомляє DW.

Попри те, що страйк офіційно закінчилася о 9 ранку, його наслідки відчуватимуться цілий день. Deutsche Bahn попередила пасажирів про суттєві перебої в графіку руху поїздів та рекомендувала, за можливості, перенести поїздки на вівторок. Квитки збережуть свою придатність, пасажирам, які прямують з пересадками, 10 та 11 грудня буде дозволено пересідати на будь-які зручні для них поїзда без доплати.

З багатьох регіонів ФРН повідомляється також про масштабні перебої в роботі регіонального залізничного транспорту. Приміром, з Нюрнберга скасовані всі приміські поїзди в напрямку Вюрцбурга, Мюнхена і Берліна. Найбільше від страйку страждає південно-західна частина ФРН. Робота головного вокзалу Карлсруе була повністю зупинена. У Берліні з раннього ранку не ходили приміські електрички. По всій Німеччині - перебої в русі вантажного залізничного транспорту.

Читайте також: Німецькі залізничники сьогодні проведуть попереджувальний страйк

Профспілка EVG оголосила попереджувальний страйк після провалу тарифних переговорів з Deutsche Bahn. EVG незадоволена тим, що йому не вдалося добитися необхідного підвищення зарплати для 160 тисяч своїх членів. Deutsche Bahn, зі свого боку, розкритикувала страйк як абсолютно непотрібній. На думку компанії, тарифні переговори йшли успішно.

Фото ap

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-