Моряки, політв‘язні, заручники – всі мають бути звільнені. Без жодних судів і судилищ!

Моряки, політв‘язні, заручники – всі мають бути звільнені. Без жодних судів і судилищ!

Блоги
Укрінформ
У Кремлі "валяють ваньку" і шиють весь світ у дурні, коли говорять, що не чули пропозицій. Наша пропозиція – 27.12.2018

Моряки – військовополонені. Ми і весь цивілізований світ вимагаємо їх негайного звільнення, без усяких передумов. Не обміну, а звільнення. 

Ніяких судів і судилищ. Звільнення. 

У той же час ми 9 (!) місяців чекаємо відповіді Кремля про передачу їм 23 росіян, засуджених в Україні за злочини проти територіальної цілісності й суверенітету України (серед них більшість – це військові з перешитими шевронами), в обмін на звільнення політв‘язнів Кремля – Сенцова, Сущенка, Балуха, Карпюка, Клиха, Панова, Гриба, кримстких татар і українців.

Також ми готові помилувати 66 сепаратистів в обмін на 19 наших заручників в ОРДЛО (військових і цивільних, в т.ч. журналіста Станіслава Асєєва). Пропозиція робилася неодноразово! Конкретні списки, в різних форматах і різними каналами, передавалися неодноразово! В тому числі – через наших міжнародних партнерів. 

В т.ч. – 5 грудня в Мінську. В Кремлі валяють ваньку і шиють весь світ у дурні, коли говорять, що не чули пропозицій. Ну, може викличте до себе Гризлова і візьміть у нього ті списки? Чи в Лаврова? І дайте, нарешті, відповідь. 

Наша пропозиція – 27 грудня 2018 року. Паралельне звільнення в форматі 23/23, 66/19 і негайне й без передумов звільнення військовополонених моряків. Списки передали. Моряки, політв‘язні, заручники. Всі мають бути звільнені.

Ірина Геращенко
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-