У Бельгії тисяча поліцейських на знак протесту не штрафуватимуть порушників ПДР

У Бельгії тисяча поліцейських на знак протесту не штрафуватимуть порушників ПДР

1466
Ukrinform
Щонайменше тисяча поліцейських у Бельгії домовилися не виписувати штрафи за порушення правил дорожнього руху до 15 листопада на знак протесту.

Про це повідомляє видання The Brussels Times.

"Близько тисячі учасників (акції - ред.) домовились припинити виписувати штрафи за порушення дорожнього руху та припинити стягувати гроші як оплату поточних штрафів відучора й до 15 листопада", - йдеться у повідомленні.

Замість цього вони проводять з порушниками роз'яснювальні бесіди про необхідність дотримання правил дорожнього руху.

Планується, що 15 листопада учасники акції зберуться на центральній площі Брюсселя Гранд-Плас, щоб висловити невдоволення змінами у статусі держслужбовців, які передбачають інші правила виходу на лікарняний і на пенсію.

"Ідея в тому, щоб позбавити державу коштів, тому що вона не хоче нас почути. Ми хочемо повернення того статусу поліцейського, який був до 2001 року", - пояснив один з організаторів акції Паскаль Ромбо.

Читайте також: У Бельгії позбавили громадянства відомого лідера ісламістів

Акція протесту No Money ("Без грошей") стала результатом домовленості закритої Facebook-групи "Рух за єднання поліцейських" (Police Unifying Movement), створеної минулого місяця після того, як озброєний чоловік поранив двох поліцейських у провінції Льєж.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-