Московський суд відхилив скаргу Telegram на рішення про блокування

Московський суд відхилив скаргу Telegram на рішення про блокування

677
Ukrinform
Мосміськсуд не став передавати на розгляд президії касаційну скаргу Telegram у справі про блокування месенджера.

Про це повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на прес-службу суду.

"Ухвалою судді касаційної інстанції відмовлено у передачі на розгляд Президії касаційної скарги представника Telegram Messenger LLP (Раміля) Ахметгалієва на рішення Таганського суду Москви від 13 квітня 2018 року та на апеляційну узвалу Московського міського суду від 14 червня", - повідомили у прес-службі ММС.

Там уточнили, що ухвалу винесли 9 жовтня.

Як відомо, у 2017 році Роскомнагляд пред'явив претензії до месенджера Telegram у зв'язку з відмовою надавати ФСБ ключі для дешифрування повідомлень користувачів. Керівництво Telegram відмовляється виконувати цю вимогу, посилаючись на Конституцію Росії, яка гарантує таємницю листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних та інших повідомлень. Верховний суд Росії відмовився скасовувати розпорядження ФСБ.

У квітні 2018 року Таганський суд Москви задовольнив позов відомства про блокування Telegram в Росії. З того часу месенджер офіційно блокують, що призвело до порушень у роботі банків, онлайн-магазинів, соцмереж та інших сервісів. При цьому сам Telegram продовжує працювати, хоча й зі збоями.

Читайте також: Витік даних: Telegram заплатив експерту, який знайшов "шпаринку"

Усі рішення російських судів відносно Telegram юристи месенджера оскаржили в Європейському суді з прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-