У Болгарії друкували фальшиві гроші просто у готелі престижного курорту

У Болгарії друкували фальшиві гроші просто у готелі престижного курорту

857
Ukrinform
Правоохоронні органи Болгарії виявили на території готельного комплексу «Кантилена» на Сонячному березі друкарню фальшивомонетників.

Про це поінформував заступник генерального прокурора Болгарії Іван Гешев, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Під час проведення спеціальної операції по боротьбі з виготовленням і розповсюдженням фальшивої валюти в одному з підвальних приміщень готельного комплексу «Кантилена» була виявлена нелегальна друкарня з виготовлення фальшивої валюти. Це найбільша, виявлена за останні 11 років, друкарня фальшивомонетників, а також найбільша, вилучена в ході операції, сума в розмірі 11 мільйонів фальшивих євро», - зазначив Гешев.

Читайте також: В Італії затримали фальшивомонетників, які встигли надрукувати 28 мільйонів

За його словами, в ході проведення додаткових слідчих заходів, у будинках у підозрюваних у причетності до виготовлення валюти було виявлено ще 2 мільйони фальшивих доларів.

Чотири людини, в тому числі і власник готельного комплексу, який був співучасником банди, затримані. Спостереження за фальшивомонетниками велося з січня 2018 року.

Комісар Управління внутрішніх справ міста Бургас додав, що двох з основних членів банди було затримано в момент друкування фальшивих банкнот.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-