Ебола в Конго вбила вже понад 150 осіб

Ебола в Конго вбила вже понад 150 осіб

568
Ukrinform
Євросоюз продовжує надавати практичну допомогу Демократичній Республіці Конго у боротьбі зі спалахом смертельно небезпечної хвороби – лихоманки ебола, від якої в цій країні вже померли більше 150 людей.

Як ідеться в офіційному повідомленні Європейської Комісії, спалах лихоманки досі не вдається взяти під контроль. Для полегшення роботи партнерських гуманітарних організацій, які працюють у районах спалаху, Єврокомісія виділила додатково допомогу в розмірі 7,2 млн євро. Таким чином, обсяг цільової допомоги ЄС на адресу ДРК у боротьбі з хворобою з початку 2018 року сягнув 12,83 млн євро.

«Ми маємо виграти битву проти спалаху еболи в Демократичній Республіці Конго, який уже забрав 150 життів. Загальна допомога ЄС передбачає надання технічної експертизи, можливостей гуманітарних авіаперевезень, фінансування досліджень у цій сфері та доставку гуманітарної допомоги. Ми працюємо в тісному контакті зі Світовою організацією з охорони здоров’я та з національною владою у боротьбі з хворобою», - зауважив з цього приводу Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Крістос Стіліанідіс (Christos Stylianides). 

Читайте також: ВООЗ попереджає: у Конго - новий спалах лихоманки Ебола

Як зазначається у повідомленні Єврокомісії, зусилля ЄС мають допомогти в питаннях діагностики хвороби, особливо на ранніх стадіях, та своєчасного виявлення хворих на лихоманку. З місцевим населенням проводиться роз’яснювальна робота, як уникнути поширенню лихоманки, включаючи надання соціально-психологічної допомоги та організацію безпечного та гідного поховання загиблих.

Ситуація ускладняється тим, що спалах хвороби відбувається в провінціях Північне Ківі та Ітурі, в яких триває відкритий військовий конфлікт. Обидві ці провінції є густонаселеними, там постійно відбувається інтенсивне пересування великої кількості людей. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-